To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rekordowa kwesta    -   03/11/2011
Wieści z Wojnicza
Już od 19 lat Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wojnickiej organizuje doroczne kwesty, z których dochód jest przeznaczony na ratowanie cmentarnych zabytków. W tym roku zbierano pieniądze przez dwa dni: 30 października i 1 listopada. Łącznie kwestowało 101 osób, wśród nich rodzice, dzieci, wnuki, a więc dwa, a nawet trzy pokolenia. Tegoroczna kwesta okazała się rekordowa – zebrano ponad 9 000 zł. (w ubiegłym roku 7 000 zł).

Ogloszenie

W stosunku do liczby mieszkańców jest to ogromna suma i świadczy o hojności miejscowego społeczeństwa, które dostrzega i wysoko ocenia pracę Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Wojnickiej. W bieżącym roku poza przeprowadzeniem renowacji czterech nagrobków, członkowie TPZW oczyścili kilkanaście grobów odnawianych w poprzednich latach i odmalowali kilka zabytkowych ogrodzeń. Ponadto złożyli biało-czerwone wiązanki na grobach powstańców, pod Pomnikiem Golgoty Wschodu i Pomnikiem Niepodległości. Zarząd TPZW dziękuje wszystkim kwestującym ofiarodawcom, a także fundatorowi wiązanek, który pragnie pozostać anonimowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:36:51
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html