To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Wspólnie w kulturze   -   29/10/2004
Ośrodki kultury z Dąbrowy Tarnowskiej, Tuchowa i Żabna zamierzają wspólnie przygotowywać projekty i starać się o fundusze unijne. Pierwszym wspólnym pomysłem mają być Targi Edukacyjno - Kulturalne.

Ogloszenie

- Jednoczenie się takich centrów kultury jak nasze to właściwie jedyna szansa na pozyskanie pieniędzy z funduszy unijnych. Program "Kultura" jest bardzo trudnym programem, wymaga innowacyjnych projektów. Jeden ośrodek nie jest w stanie się do tego przygotować, potrzebni są partnerzy. Stąd pomysł współpracy trzech ośrodków kultury z Dąbrowy, Tuchowa i Żabna, do której chcielibyśmy włączyć jeszcze dwie większe instytucje z regionu - mówi Lucyna Krzemińska, dyrektor CK w Żabnie.

Pierwszym wspólnym projektem mają być Targi Edukacyjno - Kulturalne dla młodzieży szkolnej i absolwentów, które planowane są na przyszły rok. - Byłyby one skierowane przede wszystkim do osób uzdolnionych i interesujących się sztuką, mogłyby im pomóc w wyborze dalszej edukacji. Ale nie tylko, targi byłyby również poświęcone innym dziedzinom wiedzy - planuje Paweł Chojnowski, dyrektor DDK.

Dyrektorzy planują również współpracę w zakresie kontaktów międzynarodowych, działalności zespołów folklorystycznych, promowania wzajemnie lokalnej twórczości i kultury. Współpracę chcą potwierdzić formalnym porozumieniem. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:24:18
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html