To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   9 listopada: Stand up Comedy w Piwnicach TCK    -   07/11/2011
Kabaretowe potyczki słowne
Stand up Comedy powraca do Tarnowa! Przypominamy: solowe słowne potyczki z publicznością z udziałem Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej, Kacpra Rucińskiego zobaczyć będzie można 9 listopada o godz. 20:00 w Piwnicach TCK. Przypomnijmy, że w przeciwieństwie do kabaretu - stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością, niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Cena biletu 25 zł.

Ogloszenie
>

ABELARD GIZA - człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.

KATARZYNA PIASECKA - kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

KACPER RUCIŃSKI - młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym. Jest po prostu dobry.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 17:07:49
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html