To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: intarnet.pl
  
  Na rzecz tarnowskiego hospicjum Via Spei aktualizacja   -   08/11/2011
Raut Niepodległościowy
Piąty, „prezydencki” Niepodległościowy Raut odbędzie się w tarnowskiej Sali Lustrzanej. Uroczyste spotkanie osób ze świata polityki, biznesu, sztuki i mediów w przeddzień Święta Niepodległości – 10 listopada, oprócz charakteru patriotycznego, będzie miało jak zwykle także wymowę charytatywną. W tym roku cały dochód z Rautu zostanie przeznaczony na rzecz powstającego w Tarnowie hospicjum dla terminalnie chorych „Via Spei”.

Ogloszenie

Jak przypomina magistrat, Niepodległościowy Raut to odbywające się od 2007 roku wydarzenie, które corocznie 10 listopada gromadzi w Tarnowie przedstawicieli lokalnych władz i osobistości życia społecznego. Spotkanie to ma propagować radosne, a nie jedynie patetyczne przeżywanie Święta Niepodległości. Gośćmi będą przedstawiciele z miast partnerskich. Co roku raut jest okazją do działań charytatywnych. Każdy z jego uczestników wpłaca na określony wcześniej cel nie mniej niż sto złotych.
Uczestnicy ubiegłorocznego Rautu wsparli chorych na stwardnienie rozsiane korzystających z pomocy Koła SM działającego przy tarnowskim oddziale Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. W tym roku cały dochód z Rautu zostanie przeznaczony na rzecz powstającego w Tarnowie hospicjum dla terminalnie chorych „Via Spei”. Przed rokiem dochód z Rautu wyniósł ponad 40 tysięcy złotych, przed dwoma laty z kolei, do Warsztatów Terapii Zajęciowej trafiła kwota blisko 20 tysięcy złotych. W poprzednich latach pieniądze ze zbiórki i akcji przeprowadzonych podczas Rautu przekazano na rzecz dzieci z wadą słuchu oraz pomoc w finansowaniu kosztownych badań honorowych dawców szpiku kostnego z Tarnowa i okolic, realizowanych przez Stowarzyszenie Tarnowska Kropla.Podczas rautu rozdane zostaną również statuetki Orła Niepodległości.

Ideę utworzenia w Tarnowie hospicjum dla terminalnie chorych można również wesprzeć wpłacając środki bezpośrednio na konto fundacji „Kromka Chleba” wpisując w tytule przelewu: „Hospicjum Via Spei w Tarnowie – Raut” Fundacja "Kromka Chleba", Tarnów Nr konta 53105015621000002273236113.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:24:11
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html