To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert promujący album „June”    -   09/11/2011
Julia Marcell w TCK
Znamy nowy termin koncertu Julii Marcell. Artystka, promująca swój drugi album „June”, wystąpi wraz z zespołem w Piwnicach TCK 19 listopada o godz. 19:00. Bilety zakupione na koncert, który miał się odbyć w październiku, zachowują swoją ważność.

Ogloszenie
>

"June" to płyta, która przynosi wiele zmian względem swojej poprzedniczki "It Might Like You". Na pewno nie jest to już classical punk, nie ma już tej surowości brzmienia, instrumentarium zostało znacząco wzbogacone, zaś same utwory stały się bardziej cielesne, hipnotyczne.
”Nowa płyta jest kompletnie inna od poprzedniej i ta inność zaczyna się już na poziomie sposobu pracy nad nią” -  mówi Julia. "Tam było na żywo, zagraliśmy, nagraliśmy, zmiksowaliśmy. To był zapis momentu, lekki i malutki, dźwięk umiejscowiony był w bardzo określonej przestrzeni i wszystkie emocje się w niej wydarzały. Nowa płyta stwarza swoją własną przestrzeń. I dlatego powstawała długo i w bólach. Pochylaliśmy się nad każdym szczegółem, każdym brzmieniem, trochę tworzyliśmy taki własny świat dźwięków."

Julia Marcell jest wokalistką, kompozytorką i pianistką. Jej debiutancki album „It Might Like You” uznany został przez dziennikarzy muzycznych za jeden z najlepszych albumów w 2009 r. w Polsce. Z płytą wiąże się z ciekawa historia – krążek został nagrany dzięki wsparciu ludzi z całego świata, przy pomocy strony Sellaband.com - portalu zbudowanego na nowatorskiej koncepcji fanów inwestujących w muzykę. Płyta, podobnie jak teraz "June", ukazała się również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a artystka regularnie koncertuje w tych i innych europejskich krajach. W ramach trasy promującej nowy album Julia z zespołem zagrają na jesieni także w Polsce.

Skład zespołu: Julia Marcell - piano,skrzypce, głos, Mandy – altówka, głos, Izolda – piano, głos, Jakob – perkusja, Thomsen – bas, Chris – perkusja elektroniczna

Tarnowskie Centrum Kultury, Rynek 5. Bilety: 20 zł
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:32:05
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html