To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kradli paliwo, radia i kable    -   09/11/2011
Przestępcy zatrzymani
Policjanci Wydziału dw z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zatrzymali grupę zajmującą się kradzieżą paliwa, kabli telekomunikacyjnych i samochodowych radioodbiorników. W ich rękach znalazło się 7 mężczyzn w wieku od 19 do 47 lat, mieszkańców powiatu tarnowskiego, nowosądeckiego i gorlickiego.

Ogloszenie
>

Jak informuje rzecznik prasowy KMP Tarnów Olga Żabińska, grupa działała od stycznia 2010 roku, m.in. na terenie Kąśnej Górnej, Bruśnika, Bogoniowic, Jastrzębi, Gromnika, Łowczowa, Chodorowej, Białej Niżnej, Słonej, Bobowej.
Zajmowała się głównie kradzieżą napowietrznych przewodów telekomunikacyjnych, paliwa z pozostawionych przy remontowanych odcinkach dróg maszyn budowlanych i stojących przy prywatnych posesjach samochodów. Kradli także radioodbiorniki.
Działali gównie w porze nocnej, w różnych konfiguracjach osobowych. Do przecinania przewodów wykorzystywali metalowe nożyce. Pozyskaną miedź oraz paliwo sprzedawali. Wśród zatrzymanych jest paser.

Mężczyźni mają na koncie 20 czynów, kradzieży i włamań, „rekordzista” 11. Wartość skradzionego przez nich mienia szacuje się na kwotę ok. 30 tysięcy złotych.
W toku realizacji sprawy policjanci zabezpieczyli wykorzystywane w przestępczym procederze nożyce, pojemniki ze skradzionym paliwem, radioodbiorniki i kawałki linek.
Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, jeden z nich paserstwa. Grozi im kara pozbawienia wolności od 5 do 10 lat.
Na poczet zabezpieczenia wykonania kar zatrzymanym tymczasowo zajęto mienie.
Sprawa ma charakter rozwojowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:21:06
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html