To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty tworzenia biżuterii    -   10/11/2011
PracOFFnia zaprasza
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu PracOFFnia, w ramach Animacja Czasu Wolnego; tym razem będą to organizowane po raz pierwszy w Tarnowie warsztaty tworzenia unikatowej biżuterii w masie z brązu, która nosi nazwę Bronz Clay. Przypominamy: warsztaty odbędą się 12 i 13 listopada.

Ogloszenie
>

BronzClay to nowy ekscytujący materiał dający całą paletę możliwości twórcom biżuterii, artystom i rzeźbiarzom. Masa plastyczna składająca się z brązu i dodatków organicznych daje niemal nieograniczoność twórczej kreacji. Pracując z nią możemy otrzymać każdy pożądany kształt, możemy również połączyć ją z innymi masami metali szlachetnych, tworząc jedyną w swoim rodzaju biżuterię. Po ukształtowaniu masy, należy ją wysuszyć, wtedy staje się twarda jak gips i ponownie, tylko z użyciem odpowiednich narzędzi, możemy udoskonalać jej kształt. Kolejnym krokiem jest jej wypalenie w odpowiednio wysokiej temperaturze, po tej obróbce jest już prawie gotowa, pozostaje tylko wypolerowanie jej, tym sposobem otrzymujemy biżuterię z brązu. To jednak nie musi być koniec naszej pracy, gdyż taki element możemy jeszcze pokryć patyną i osiągnąć dodatkowe efekty, które sprawią, że biżuteria będzie bardziej wyjątkowa i niepowtarzalna.

Dodatkowo na warsztatach w TCK uczestnicy pracować będą nie tylko z masą BronzClay ale również z korkiem, dzięki czemu efektem ich pracy będą unikatowe, przestrzenne i ażurowe formy uzyskiwane z tej masy.

Do uczestnictwa TCK zaprasza wszystkich, którzy ukończyli 16 lat, a warsztaty BronzClay odbędą się w dwóch grupach, w następującym układzie:
12 listopada (sobota) - grupa I - godz. 16.00 - 20.00
13 listopada (niedziela) - grupa II - godz. 10.00 - 14.00
Zapisy trwały od 31 października. Liczyła się kolejność zgłoszeń, a gwarantem miejsca była (jest) wpłata w wysokości 50 zł. Liczba miejsc ograniczona.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:43:41
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html