To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powstał plac zabaw przy kompleksie sportowo - rekreacyjnym w Warysiu    -   10/11/2011
Wieści z Borzęcina
Kolejny ogólnodostępny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców powstał w gminie Borzęcin. Jak informuje „Kurier Borzęcki”, samorząd gminy zainstalował urządzenia placu zabaw w sąsiedztwie oddanego w tym roku do użytku kompleksu sportowo - rekreacyjnego przy obiekcie Domu Wiejskiego w Warysiu. Wieża ze zjeżdżalnią, huśtawka łańcuchowa, huśtawki sprężynowe, ławeczki to elementy, które zapewne uatrakcyjnią najmłodszym i rodzicom ofertę spędzenia wolnego czasu, w tej najmniejszej wsi gminy Borzęcin.

Ogloszenie

- Tego typu infrastruktura jest niezmiernie ważna, dlatego koncentrujemy działania w kierunku budowy ogólnodostępnych placów zabaw w każdej miejscowości gminy - mówi Janusz Kwaśniak, wójt gminy Borzęcin. -Do tej pory tego typu obiekty funkcjonowały głównie przy przedszkolach, co ograniczało ich dostępność dla wszystkich zainteresowanych. Zmieniamy to, poprzez realizowaną i planowaną do końca 2012 roku budowę kolejnych tego typu obiektów w każdej wsi.

Jak podkreśla radny Rady Gminy z Warysia, Marcin Nasiadka plac zabaw w tej miejscowości był niezwykle potrzebny, czego dowodem jest zainteresowanie najmłodszych i ich rodziców przejawiające się wykorzystaniem zainstalowanych urządzeń.
-Do pełni szczęścia brakuje nam zadaszonej altany przy obiekcie kulturalno - sportowo - rekreacyjnym w naszej miejscowości, z miejscem na grilla i ognisko - zaznacza radny Nasiadka, zapowiadając, że o powstanie tej infrastruktury będzie w najbliższym czasie przy pracach nad budżetem gminy na rok 2012, zabiegał.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 16:10:56
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html