To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Długi weekend – policyjne akcje    -   10/11/2011
Uważajmy na drogach!
Przed nami kolejny w tym roku długi weekend. Kilka wolnych dni z pewnością zachęci wielu do odpoczynku i wyjazdu poza miejscem zamieszkania. W najbliższych dniach policja spodziewa się zwiększonego ruchu na drogach. Aby rozpoczynający się przedłużony weekend przebiegł spokojnie funkcjonariusze prowadzić będą na drogach całego powiatu wzmożone działania pn. „LISTOPADOWY WEEKEND” i równolegle akcję „TRZEŹWOŚĆ I NARKOTYKI”. Wezmą w ich udział policjanci drogówki oraz służby prewencyjne, kilkudziesięciu mundurowych każdego dnia.

Ogloszenie

Już dziś, 10 listopada, nad ranem ruszyła kolejna odsłona akcji TRZEŹWOŚĆ I NARKOTYKI. Jej głównym celem jest eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących i osób stosujących niedozwolone środki odurzające.
Od wczesnych godzin rannych policjanci sprawdzają stan trzeźwości poruszających się po tarnowskich drogach kierowców. Używają nie tylko alkomatów, ale również testerów do wykrywania w organizmie narkotyków. Sprawdzają stan techniczny, dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami, egzekwują obowiązek używania pasów bezpieczeństwa oraz obowiązek zapewnienia najmłodszym bezpieczeństwa w pojazdach. Akcja TRZEŹWOŚĆ I NARKOTYKI prowadzona będzie przez najbliższą dobę (dziś od g.6:00 do g. 6:00.jutro). ”Będziemy chcieli skontrolować jak największą ilość pojazdów. Maksymalnej kumulacji kontroli, kierujący winni spodziewać się dzisiaj w godzinach 18:00 – 2:00” - informuje rzecznik KMP Tarnów Olga Żabińska.

Także dzisiaj (10 listopada) o g. 14:00 ruszyła policyjna akcja LISTOPADOWY WEEKEND. Potrwa ona do g. 22:00 w niedzielę. Działania mają zapewnić bezpieczeństwo na drogach, zminimalizować ilość wypadków i zapewnić płynność na zatłoczonych szlakach komunikacyjnych. ”Będziemy nie tylko pomagać osobom podróżującym sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do celu, ale również egzekwować przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zapowiadamy stanową reakcję wobec pieszych i kierujących uczestników ruchu drogowego popełniających wykroczenia. W trakcie działań kontrolować będziemy pojazdy wykonujące regularny i indywidualny przewóz osób i ładunków, w zakresie stosowania się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i ilości przewożonych osób. Apelujemy o spokojną i ostrożną jazdę - czytamy w nadesłanej informacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 12:04:09
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html