To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Intensywne prace przy budowie nowego domu dla bezdomnych mężczyzn    -   14/11/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Prawie cztery miliony złotych kosztować będzie ta ważna dla tarnowskiego samorządu inwestycja, jaką jest nowy dom dla bezdomnych mężczyzn. Jak zapewnia magistrat, roboty idą pełną parą, ostatni etap prac budowlanych zaplanowany jest na koniec maja 2013 roku.

Ogloszenie
>

Po zakończeniu robót w czterokondygnacyjnym budynku o powierzchni ponad 3000 m2 znajdzie się miejsce dla 80 podopiecznych, w tym 11 miejsc na potrzeby noclegowni. Bezdomni, którzy skorzystają z nowego ośrodka będą mieć do dyspozycji trzy oraz czteroosobowe pokoje. W kuchni będzie można przygotować obiad aż dla trzystu osób.
Do chwili obecnej wykonano ściany przyziemia, parteru i pierwszego piętra. Zostały zamontowane kanałowe płyty stropowe nad I piętrem. Trwają również prace zbrojeniowe wieńców belek i schodów. Dodatkowo, w najbliższym czasie zaplanowano wykonanie betonowania stropu i przystąpienie do murowania ścian drugiego piętra budynku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:43:38
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html