To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wyprowadzili mężczyzn z płonącego budynku...    -   14/11/2011
Strażnicy Miejscy uratowali życie
Dzięki szybkiej akcji tarnowskiej Straży Miejskiej udało się uniknąć tragedii. 13 listopada, w minioną niedzielę, około godziny 7.00, przy ulicy Mościckiego 177 w Tarnowie miał miejsce pożar budynku mieszkalnego w zabudowie wolnostojącej. Zdarzenie ujawnił patrol Straży Miejskiej kontrolujący rejon służbowy. Następnie do akcji przystąpiła Straż Pożarna. W palącym się budynku przebywało dwóch mężczyzn. Zostali oni obudzeni przez strażników i wyprowadzeni na zewnątrz. Na miejscu przez wiele godzin pracowała Straż Pożarna, do walki z ogniem przeznaczyła aż pięć jednostek. Ponadto, w budynku przy ul. Mościckiego, działały pozostałe służby - Policja, pogotowia: ratunkowe, gazowe i energetyczne.

Ogloszenie
>

W wyniku pożaru zniszczeniu uległy dach budynku, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Osoby przebywające w obiekcie nie odniosły żadnych obrażeń, udzielono im jedynie doraźnej pomocy medycznej. Z informacji uzyskanych od Straży Pożarnej wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru była nieprawidłowa eksploatacja urządzeń na paliwo stałe.

Przypomnijmy, to nie pierwsza brawurowa akcja tarnowskiej Straży Miejskiej. Pod koniec marca, w podobnym zdarzeniu, uratowali oni życie mężczyźnie zamieszkałemu przy ul. Targowej.
Redakcja gratuluje Strażnikom Miejskim odważnego czynu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:08:51
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html