To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Trwają prace nad nowymi rozwiązaniami drogowymi    -   14/11/2011
Po Tarnowie będzie łatwiej jeździć?
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich prowadzi prace koncepcyjne nad nowymi rozwiązaniami organizacji ruchu – poinformował magistrat. Najważniejsze dotyczą skrzyżowania Krakowska – Narutowicza - Sikorskiego. Jednym z rozważanych pomysłów jest wprowadzenie w tym miejscu ruchu okrężnego.

Ogloszenie

Skrzyżowanie ulic Krakowskiej, Narutowicza i Sikorskiego to jedno z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań w mieście, zwłaszcza w godzinach szczytu, kiedy to następuje duże spiętrzenie ruchu pojazdów jadących z kierunku wschodniego. W przyszłości planowana jest zupełna przebudowa skrzyżowania, natomiast w ciągu najbliższych kilku miesięcy najprawdopodobniej zostanie wprowadzony okrężny ruch pojazdów.
Warto przypomnieć, że podobne rozwiązanie zostało zastosowane również u zbiegu ulic Słonecznej i Starodąbrowskiej, gdzie rondo tymczasowe funkcjonuje od 2009 roku. Jak podkreśla dyrektor TZDM-u Zdzisław Musiał, każde, nawet najmniejsze, rondo lepiej się sprawdza od sygnalizacji świetlnej. Zdecydowanie usprawnia ruch i zwiększa bezpieczeństwo użytkowników dróg.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:46:30
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html