Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów w czołówce miast w Sportowym Turnieju Miast i Gmin    -   15/11/2011
III miejsce dla Tarnowa
Miasto Tarnów zdobyło III miejsce w kraju w kategorii miast powyżej 100 tys. mieszkańców w XVII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2011 – poinformował magistrat. Tym samym otrzymało nagrodę w wysokości 10 tys. zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego dla klubów sportowych.

Ogloszenie

W Tarnowie realizowano zawody i zajęcia sportowe, rekreacyjne, wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Szczególnie zaangażowane w Turniej były tarnowskie przedszkola, szkoły, kluby sportowe, TOSiR. W poszczególnych konkurencjach wzięło udział w sumie 8166 osób.

Jest to największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Niezmiennie celem głównym imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

Podsumowanie Turnieju w skali kraju, wraz z wręczeniem wyróżnień odbyło się w Warszawie podczas ogólnopolskiego forum działaczy samorządowych „Infrastruktura sportowa w gminach, miastach i powiatach narzędziem promocji sportu powszechnego” oraz IX Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej „INFRASTRUKTURA” w Centrum  Wystawowym Międzynarodowych Targów Polska w Warszawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl