To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stawiają na lokalną informację...    -   17/11/2011
„Tarnowskie” Radio Kraków
Od poniedziałku, 21 listopada, na częstotliwości 101,0 FM i na stronie www.radiokrakow.pl, mieszkańcy Tarnowa będą mogli usłyszeć lokalne serwisy oraz programy publicystyczne dotyczące ich miasta i regionu. To kolejne rozszczepienie emisji – od niedawna osobne informacje otrzymuje Kraków i Nowy Sącz. Tarnowskie rozszczepienie emisji poprzedzi specjalna akcja happeningowa, która odbędzie się w sobotę, 19 listopada, w godzinach od 13.00 do 17.00 w Gemini Park Tarnów. Wszyscy, którzy odwiedzą mobilne Studio Radia Kraków, będą mogli zmierzyć się z zadaniem "zszywania anteny" oraz wziąć udział w akcji "Nagraj swój głos", czyli spróbować sił dziennikarskich. "Najlepszy" głos usłyszymy od poniedziałku 21 listopada do piątku 25 listopada po godz. 14.00 na częstotliwości 101,0 FM.

Ogloszenie

Radio Kraków testowe rozszczepianie programu na wybrane regiony rozpoczęło tuż przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, kiedy to debaty z kandydatami swoich okręgów równocześnie mogli usłyszeć mieszkańcy regionów nowosądeckiego, tarnowskiego i krakowskiego. Po wielu pozytywnych sygnałach ze strony słuchaczy, rozszycia programowe objęły także serwisy lokalne na wybrane regiony i transmisje sportowe. Kolejnym krokiem, mającym przybliżyć antenę krakowskiej rozgłośni lokalnemu słuchaczowi, jest rozszycie tarnowskie, które stanie się faktem już w najbliższy poniedziałek.
-Chcemy jeszcze lepiej realizować misję i spełniać oczekiwania społeczności lokalnych, informując o najbliższych im sprawach – mówi Marcin Pulit, Prezes Zarządu Radia Kraków podkreślając, że właśnie rzetelna informacja i publicystyka lokalna  były i są wizytówką Radia Kraków. Jak czytamy w otrzymanej dopiero co (17 listopada) informacji, rozszczepianie anteny to dla Radia Kraków bardzo ważny, ale nie jedyny sposób dotarcia do słuchaczy. Równie istotna jest całość działań programowych nastawionych na sprawy i problemy Regionu. Serwisy lokalne co 30 minut, terenowe studia i lokalni reporterzy na bieżąco śledzący najważniejsze wydarzenia w Tarnowie i Małopolsce, codzienne pasma z publicystyką lokalną, ale też ważne dla lokalnego słuchacza wydarzenia kulturalne i transmisje sportowe. Konsekwentne ukierunkowanie całego programu na informacje lokalną – także poprzez rozszczepienia – umożliwia mieszkańcom kolejnych regionów Małopolski znalezienie na antenie Radia Kraków informacji, które z jego punktu widzenia są najistotniejsze.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:00:42
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html