To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pałac Młodzieży: rusza kolejna edycja poranków muzycznych    -   18/11/2011
Dzieci – dzieciom...
W najbliższą niedzielę, 20 listopada o godz. 11:00 w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie (ul. Piłsudskiego 24) odbędzie się pierwszy koncert, organizowany przez Zespół Szkół Muzycznych i Pałac Młodzieży w Tarnowie, z cyklu Poranków Muzycznych - „Dzieci Dzieciom”. Ta nowa inicjatywa obu placówek, która prowadzona jest z powodzeniem od listopada 2010r., ma na celu propagowanie edukacji muzycznej wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin poprzez poznawanie – na kolejnych koncertach – literatury muzycznej różnych epok i stylów muzycznych, obcowanie z muzyką prezentowaną w różnych składach instrumentalnych i rozwijanie wrażliwości na piękno.

Ogloszenie

Wykonawcami koncertów są uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie; każdemu koncertowi towarzyszy również oprawa słowna – przygotowana przez nauczycieli i uczniów – przedstawiająca m.in.: zagadnienia związane z budową instrumentów muzycznych, historią muzyki, życiem i twórczością słynnych kompozytorów, poznawaniem różnorodnych gatunków muzycznych.
Dodatkowym walorem Poranków Muzycznych „Dzieci Dzieciom” jest promowanie najmłodszych artystów, prezentowanie och umiejętności, a także wielopokoleniowa integracja muzyczna.
W programie najbliższego koncertu prezentowane będą utwory taneczne z różnych stron świata.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 15:27:06
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html