Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów w TVP POLONIA    -   18/11/2011
Gra w miasta
Jak informuje Tarnowskie Centrum Informacji oraz Urząd Miasta Tarnowa, w niedzielę 13 listopada na antenie TVP Polonia wyemitowany został odcinek programu „Gra w Miasta”, który nagrywany był w Tarnowie. ”Ponieważ program jest teleturniejem dla widzów, przed emisją programu nie informowaliśmy opinię publiczną. Dziś możemy Państwa zaprosić na stronę http://www.tvp.pl/polonia/gra-w-miasta gdzie znajdą Państwo „tarnowski” odcinek” - czytamy w nadesłanej przez samorząd wiadomości.

Ogloszenie
>

Podczas 17 minutowego programu widzowie dowiadują się  o Tarnowie jako perle renesansu, polskim biegunie ciepła, zwiedzają tarnowskie Azoty, muzeum etnograficzne a prowadzące program grają w szachy, które produkowane są przez miejscową firmę, która dostarczała produkty dla samego mistrza szachowego - Garriego Kasparova. W programie prezentowano także sławnych mieszkańców miasta – generała Józefa Bema, ks. prof. Michała Hellera oraz Wilhelma Sasnala. Nie zabrakło również występu tarnowskich cheerleaderek.

Produkcję programu wspierało merytorycznie i logistycznie Tarnowskie Centrum Informacji oraz Wydział Marki Miasta Tarnowa. Warto podkreślić, że tego reklama miasta była darmowa; miasto nie wydało na nią żadnych środków finansowych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(19-11-2011) jaś :
świetnie! brawo!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2011) ! :
Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tarnowie po zapoznaniu się z projektami Uchwały Rady Miasta Tarnowa w sprawie likwidacji tarnowskich Przedszkoli Nr 9, 22, 23 i 27 wyraża negatywną opinię o likwidacji placówek przedszkolnych. Naszą negatywną opinię opieramy na następujących przesłankach: 1 – Przedszkole ma stanowić wsparcie w wychowaniu dzieci dla młodych, pracujących matek. Sieć placówek przedszkolnych powinna być równomiernie rozmieszczona w naszym Mieście co usprawnia transport dzieci. Zlikwidowanie tych Przedszkoli może mieć wpływ na bezpieczeństwo dzieci. 2 – Stajemy w obronie nauczycieli, którzy tracąc swoją pracę, tracą swoje bezpieczeństwo dnia codziennego. Trudno będzie się przekwalifikować nauczycielom mającym długi staż pracy, wysokie kwalifikacje zawodowe, duże osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze, kulturalne. 3 – Uważamy, że nie można kierować się wyłącznie sprawami finansowymi, gdyż powinna być brana pod rozwagę opinia społeczności lokalnej w szczególności Rodziców dzieci, poszczególnych Rad Pedagogicznych, Dyrektorów, którzy włożyli ogromny wysiłek w poprawianie warunków pracy. To dzięki ogromnej zaradności Dyrektorów i Rodziców, Przedszkola wyglądają coraz bardziej okazale. 4 – Gdyby doszło do likwidacji wyżej wymienionych Przedszkoli zwracamy się z prośbą o zabezpieczenie pracy dla zwolnionych pracowników członków Związku Nauczycielstwa Polskiego w innych placówkach wychowawczych. 5 – Znając przejściowe trudności finansowe Urzędu Miasta Tarnowa zwracamy uwagę, że istnieje wiele możliwości zaoszczędzenia środków finansowych w budżecie Miasta, nie tylko poprzez likwidację placówek oświatowych, których istnienie jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju młodego pokolenia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947