To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wystawiała fałszywe recepty    -   21/11/2011
Oszustka ujęta
Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarcza KMP w Tarnowie zatrzymali 47-letnią mieszkankę województwa łódzkiego, która podając się za lekarza kardiologa wystawiała fałszywe recepty. Ustalono 6 takich przypadków, ale wiele wskazuję na to, że będzie ich więcej. Kobieta usłyszała zarzuty fałszowania dokumentów. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Ogloszenie
>

Mieszkający samotnie tarnowianin zamieścił w mediach elektronicznych ogłoszenie matrymonialne. Chciał poznać osobę, z którą mógłby dzielić życie. Na reakcję nie czekał długo. Wkrótce na jego anons zareagowała mieszkanka Zgierza. 47-letnia kobieta podszywająca się za kardiologa z doktoratem, szybko zyskała sympatię i zaufanie tarnowianina. Oboje tak przypadli sobie do gustu, że po kilku tygodniach korespondowania na odległość zdecydowali się na spotkanie. Początkiem października kobieta pojawiła się w Tarnowie i para zamieszkała wspólnie.
Przez cały ten okres podająca się za lekarza zgierzanka, posługując się sfałszowaną pieczątką, wystawiała recepty na potrzeby własne, swojego partnera i członków jego rodziny. Wątpliwości co do intencji nowej znajomej ojca miał syn tarnowianina. Podejrzewał, że kobieta nie jest osobą za którą się podaje. Jego podejrzenia okazały się słuszne.

Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywała zgierzanka, policjanci zabezpieczyli sfałszowane recepty. Ustalili także, że kilka innych zostało już zrealizowanych w aptekach. Kobieta usłyszała zarzuty podrobienia dokumentów w celu użycia ich za autentyczne i posłużenia się sfałszowanymi dokumentami. Chce dobrowolnie poddać się karze. Prokuratura zastosowała wobec niej policyjny dozór. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:32:16
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html