To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wojnicz ma nową stronę internetową    -   22/11/2011
Wieści z Wojnicza
”Strona miejska jest jednym z podstawowych narzędzi komunikacyjnych, wpływa również na nasz wizerunek, w związku z czym postanowiliśmy ją uwspółcześnić, zwiększyć poziom zabezpieczeń,usprawnić i zadbać o jej przejrzystość” - czytamy w informacji prasowej nadesłanej z Wojnicza. Zmieniony został zarówno układ zakładek, jak i szata graficzna strony.

Ogloszenie
>

Strona oparta jest o system zarządzania treścią WordPress – wzbogacony komercyjnymi rozszerzeniami, dodatkowo zwiększającymi komfort pracy użytkowników systemu oraz dostosowujące system do najwyższych wymagań pod kątem SEO/SEM (optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych). WordPress to system wykorzystywany przez miliony stron internetowych na całym świecie, powszechnie uznawany za jeden z wiodących systemów zarządzania treścią.

Autorem projektu oraz wdrożenia systemu jest Krzysztof Gzyl – webmaster z ŁadneStrony.net, a także grafik i informatyk jednej z tarnowskich instytucji. Zdobywca I nagrody za portal miasta Tarnowa (www.tarnow.pl) w III Konkursie na najlepszą stronę internetową powiatów, miast, gmin, sołectw i organizacji pozarządowych w Małopolsce 2010, oraz wyróżnienia w konkursie „Złote Formaty 2008″ za stronę www.it.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:33:38
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html