To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wyróżnienie dla zastępcy komendanta tarnowskiej Policji    -   23/11/2011
Nagrody dla tarnowskich policjantów
Na wniosek dyrektora Zakładu Karnego w Tarnowie Mościcach Jacka Matejka, Minister Sprawiedliwości wyróżnił zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie mł.insp. Marka Puta brązową odznaką „Za zasługi w pracy penitencjarnej”. To nie jedyne wyróżnienie jakie w ostatnim okresie czasu otrzymali policjanci z Tarnowa.

Ogloszenie
>

Wyróżnienie zostało wręczone przez dyrektora okręgowego Służby Więziennej płk Krzysztofa Trelę w trakcie uroczystej akademii z okazji Dnia Niepodległości w dniu 16 listopada w Ośrodku Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Zakopanem.

Tarnowscy policjanci od lat współpracują z Zakładem Karnym w Tarnowie Mościcach w realizacji swoich statutowych zadań jak konwojowanie osadzonych, wykonywanie z ich udziałem czynności procesowych czy udział w ćwiczeniach. Aktywnie włączają się także w realizację niektórych z programów readaptacyjnych na rzecz osób pozbawionych wolności, w tym, nagrodzonego w bieżącym miesiącu w ogólnopolskim konkursie, pierwszą nagrodą przez Dyrektora Generalnego Służby Więziennej programu „Bezpieczni na drodze”, skierowanego do sprawców przestępstw w ruchu drogowym. Komenda Miejska Policji pomaga także w resocjalizacji skazanych poprzez zatrudnienie.
Wyróżnienie dla zastępcy komendanta stanowi dowód uznania dla jego osobistego zaangażowania w celu realizacji wspólnie podejmowanych działań.

To nie jedyne wyróżnienie jakie w ostatnim okresie czasu otrzymali policjanci z Tarnowa.
10 listopada w siedzibie Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie kom. Tadeusz Wielgus z KMP w Tarnowie i naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie Witold Ślęzak uhonorowani zostali, przyznawanymi przez Ministra Obrony Narodowej medalami za zasługi dla obronności kraju. Tadeusz Wielgus odebrał złoty, naczelnik Ślęzak – brązowym medal.
Niespełna tydzień później, 15 listopada w Komendzie Wojewódzkiej Policji Krakowie naczelnik Witold Ślęzak, za wyróżniającą się postawę w służbie, otrzymał z rak komendanta wojewódzkiego przedterminowy awans na stopień podinspektora policji.
14 listopada st. sierż. Piotr Bator z tarnowskiej komendy miejskiej, biorący początkiem października udział w zatrzymaniu złodziei paliwa z terenu budowy autostrady A4 w Tarnowie, został wyróżniony nagrodą Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:15:02
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html