To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   EuroCertyfikat po raz czwarta dla Tarnowa    -   23/11/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Urząd Miasta Tarnowa po raz czwarty został laureatem prestiżowego wyróżnienia – EuroCertyfikat, w kategorii Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą. Jak czytamy w nadesłanym przez magistrat komunikacie, EuroCertyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności, rzetelności, profesjonalizmu w zarządzaniu podmiotem. Uroczysta Gala rozdania nagród odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Ogloszenie

Po raz pierwszy EuroCeryfikat został przyznany dla Tarnowa w 2008 roku. Jest on europejskim dokumentem potwierdzającym wysoki standard działalności. Uzyskany przez UMT Certyfikat Zarządzania Instytucją „poświadcza sprawne i efektywne zarządzanie instytucją, nagradzający dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne; honorujący wdrożone systemy jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania instytucją, przyczyniających się do jej rozwoju”.
Praca tarnowskiego urzędu została oceniona przez niezależnych specjalistów z dziedziny prawa i zarządzania. UMT znalazł się wśród laureatów konkursu po pomyślnym wyniku audytu oraz po otrzymaniu przychylnej opinii panelu ekspertów. Obok Tarnowa, wyróżnienie to w tym roku otrzymał m.in. Rzeszów oraz Łódź.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:48:22
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html