To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz w Tarnowie    -   23/11/2011
Spektakl kabaretowy
Już w najbliższą niedzielę tj. 27 listopada br. o godz. 17.00 w teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbędzie się charytatywny spektakl kabaretowy na rzecz hospicjum w Tarnowie, z udziałem Zenona Laskowika, Jacka Fedorowicza i „Kabareciarni”. Legendy polskiej sceny kabaretowej na pewno nas zaskoczą. Ich program artystyczny przewidziany jest na minimum 90 minut.

Ogloszenie
>

Bilety na występ artystów rozeszły się w mgnieniu oka. Na obecna chwilę ani tarnowski teatr ani Fundacja Kromka Chleba nie dysponuje biletami - cegiełkami. Przewidywane jest zorganizowanie kilkunastu dostawek z powodu aż tak dużego zainteresowania spektaklem.

Organizatorami koncertu są: Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Tarnowie, Okręgowa Izba Lekarska oraz Okręgowa Izba Pielęgniarska w Tarnowie we współpracy z Fundacją KROMKA CHLEBA.
Pomysł zrodził się wśród ludzi związanych z tarnowskim środowiskiem medycznym. Założeniem pomysłu jest zebranie części funduszy na budowę hospicjum VIA SPEI, ale również rozpropagowanie idei hospicjum wśród mieszkańców Tarnowa, okolic i całej Polski.
Sponsorami spektaklu są: KARPACKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA, TAURON DYSTRYBUCJA, BRUK BET, ZENIT.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:14:17
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html