Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zapis dwóch tarnowskich konferencji prasowych z Jarosławem Kaczyńskim (film) aktualizacja   -   23/11/2011
Prezes PiS: Niewiarygodność "Ziobrystów"
We wtorek w Tarnowie gościł Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. Tuż przed otwartym spotkaniem z mieszkańcami w Sali Lustrzanej dwukrotnie rozmawiał z dziennikarzami, reprezentującymi media lokalne i regionalne. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami z obu tarnowskich konferencji prasowych, które - w odróżnieniu od spotkania z sympatykami - dotyczyły głównie kryzysu w strukturach partyjnych po ostatnim rozłamie, który ujawnił się w związku z usunięciem z szeregów partii Zbigniewa Ziobry i dwóch innych europosłów. Tarnów jest - zdaniem szefa największej partii opozycyjnej - "jednym z głównych ośrodków tej skrajnie niefortunnej inicjatywy politycznej" (której przewodzi Z.Ziobro - przyp.red.). - Chciałem o tym porozmawiać z członkami i sympatykami PiS w Tarnowie i stąd moja tutaj obecność - uzasadniał powód swojej wizyty Jarosław Kaczyński.

Ogloszenie

Zobacz zapis video pierwszej z konferencji prasowych prezesa PIS, która odbyła się na zapleczu Sali Lustrzanej [real. Łukasz Gabik] :

Pobierz wtyczkę Flash Player

Posłuchaj nagrania pierwszej konferencji prasowej z prezesem PiS [23 min. 35 sek.] :Posłuchaj nagrania drugiej konferencji prasowej z Jarosławem Kaczyńskim [25 min. 30 sek.] :UWAGA: Zapis video pierwszej części otwartego spotkania z sympatykami partii w Sali Lustrzanej (przemówienie J.Kaczyńskiego) umieszczony zostanie w portalu inTARnet.pl w ciągu najbliższych godzin.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(23-11-2011) funduszmenkościelny :
Czyli poseł Rojek jest niewiarygodny? Jeżeli guru prawicokatabasostanu tak twierdzi to co na to wierni? Śpiewanie godzinek już nie wystarczy? Jak to jest z naszym tarnowskim matecznikiem Solidarności i PISu? Jak traktować posunięcie youngZiobry i pana posła Rojka? Panie prezesie jak traktować?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2011) lubawiczer :
drażni ich przedstawianie wielkiej kultury narodu wybranego poprzez eksponowanie gadżetów jak choćby zespoły klezmerskie, książki z dowciapem , urządzanie wielkich akademii pojednania , czy jeden z drugim chociaż raz publicznie zapalili menorę ? są niewiarygodni !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2011) MARCET :
Ziobro jest młody i przebojowy. Na dzisiejszym etapie groźniejszy niż Jarosław Kaczyński. Fakt, że ma tak duże poparcie wśród tarnowskich pisowców świadczy o ich klasie. Całe szczęście, że drogi wiernych prezesowi i małowiernych się rozeszły. aNI CI, ANI TAMCI NIE STANOWIĄ JUŻ TERAZ WIELKIEGO ZAGROŻENIA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2011) wyborca z Tarnowa :
To w takim razie jacy są czesak i wojtkiewicz? to ma być pis? powodzenia panowie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2011) do wyborcy... :
Niestety czesak postepowal rozsadnie dopóki nie skumał sie z Rojkiem. Co do Wojtkiewicza, no cóz kierowania PiSem nigdy bym mu nie oddał, to zły kierunek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2011) any :
Ciekawe czy Ziobro i Kurski wzięli urlopy w Europarlamencie, bo więcej ich widać w kraju, a co do tarnowskich rozłamowców, to są absolutnie niewiarygodni, mogli to ogłosić przed wyborami, a tu jeszcze na dzień przed nimi były telefony, żeby głosowac na Rojka. Ciekawe co z panem Łabno, czy podzie za Rojkiem, może ktoś wie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2011) patriota :
Czas na zmiany na młodośc po 6 - ciu przegranych co tu dyskutować Prezesa Kaczyńskiego odesłać na zasłużoną emeryture.Pod jego prezesurą PIS zniknie ze sceny politycznej jest juz medialnie i jako człowiek zkończony.Głosowałem zawsze na PIS ale dopuki sie nie zmieni PREZES nigdy juz na nich nie zagłosuje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2011) a tak ładnie śpiewali :
Rojek zaintonował, było coś o chlebie, potem wtórował mu Wojtkiewicxz i Czesak.Trzech tenorów.Tak było na dożynkach w Lisiej Górze i Ryglicach.I rozwaliło sie towarzystwo... PiS przetrwa,ale Rojek sie już nie utrzyma.Szkoda chłopa, bo porządny jak na polityka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2011) kucharka :
Zbaraniałe lemingi nie potrafią rozróżnić, kto broni ich interesów, a kto szkodzi im i krajowi. Kto jest zagrożeniem i niszczy ład społeczny, tradycję, religię i kulturę narodową, a kto jest szansą na odrodzenie narodowe i na budowę sprawiedliwej i mocnej Polski.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2011) Koliberek :
Przykro jest mi słuchać J. Kaczyńskiego, który nazywa PiS partią prawicową, której programu gospodarczego nie powstydziłaby się Polska Partia Pracy. Poza tym byłem na spotkaniu z JK i pamiętam, jak narzekał on na odbieranie suwerenności Polsce przez Unię Europejską. Zapomina on, że to jego brat był głównym winowajcą odebrania suwerenności Polsce dzięki podpisaniu Traktatu Lizbońskiego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl