To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zapis dwóch tarnowskich konferencji prasowych z Jarosławem Kaczyńskim (film) aktualizacja   -   23/11/2011
Prezes PiS: Niewiarygodność "Ziobrystów"
We wtorek w Tarnowie gościł Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. Tuż przed otwartym spotkaniem z mieszkańcami w Sali Lustrzanej dwukrotnie rozmawiał z dziennikarzami, reprezentującymi media lokalne i regionalne. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami z obu tarnowskich konferencji prasowych, które - w odróżnieniu od spotkania z sympatykami - dotyczyły głównie kryzysu w strukturach partyjnych po ostatnim rozłamie, który ujawnił się w związku z usunięciem z szeregów partii Zbigniewa Ziobry i dwóch innych europosłów. Tarnów jest - zdaniem szefa największej partii opozycyjnej - "jednym z głównych ośrodków tej skrajnie niefortunnej inicjatywy politycznej" (której przewodzi Z.Ziobro - przyp.red.). - Chciałem o tym porozmawiać z członkami i sympatykami PiS w Tarnowie i stąd moja tutaj obecność - uzasadniał powód swojej wizyty Jarosław Kaczyński.

Ogloszenie

Zobacz zapis video pierwszej z konferencji prasowych prezesa PIS, która odbyła się na zapleczu Sali Lustrzanej [real. Łukasz Gabik] :

Pobierz wtyczkę Flash Player

Posłuchaj nagrania pierwszej konferencji prasowej z prezesem PiS [23 min. 35 sek.] :Posłuchaj nagrania drugiej konferencji prasowej z Jarosławem Kaczyńskim [25 min. 30 sek.] :UWAGA: Zapis video pierwszej części otwartego spotkania z sympatykami partii w Sali Lustrzanej (przemówienie J.Kaczyńskiego) umieszczony zostanie w portalu inTARnet.pl w ciągu najbliższych godzin.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:36:58
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html