To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Już w ten weekend przez symboliczną RAMĘ mogą przejść klienci największej tarnowskiej galerii handlowej   -   24/11/2011
Przejdź przez RAMĘ w Gemini!
W niecodzienny sposób promowane będą w trakcie weekendu w Galerii Gemini Park ... fundusze europejskie dla naszego regionu. Każdy kto przejdzie przez RAMĘ i powie hasło Fundusze Europejskie dla Małopolski „To się w ramach nie mieści!” będzie mógł skorzystać z usług ... profesjonalnego portrecisty. Imprezie towarzyszy prezentacja najnowszego spotu promocyjnego oraz nietypowa wystawa projektów współfinansowanych ze środków unijnych.

Ogloszenie

Event (od piątku do niedzieli w godzinach 11:00 do 19:00) odbywa się w ramach kampanii promocji Funduszy Europejskich w Małopolsce „To się w ramach nie mieści”.
Kampania realizowana jest na różnego typu nośnikach. Spot promocyjny zobaczą telewidzowie, kinomani, pasażerowie tramwajów i autobusów oraz internauci. Kampanijne reklamy ukażą się również w prasie. W radio o funduszach opowiadają Anna Dymna, Jerzy Fedorowicz, Adam Grzanka z Formacji Chatelet, Robert Korzeniowski i Renata Przemyk. Przygotowano także specjalną dedykowaną kampanii stronę internetową www.wramach.fundusze.malopolska.pl oraz – dla wszystkich kreatywnych i spostrzegawczych – konkursy z nagrodami!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:28:41
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html