To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   18-stka Radia RDN Małopolska – spotkanie ze słuchaczami    -   25/11/2011
Sto lat dla diecezjalnego radia
Był tort, życzenia, wspólne śpiewanie "Sto lat" i gratulacje. W czwartek tarnowski teatr wypełnił się po brzegi słuchaczami radia. Dziennikarze RDN Małopolska premierowo wykonali na scenie utwór „Urodziny”. Piosenkę skomponował specjalnie na tę okazję Rafał Huszno - lider zespołu Totentanz i pracownik radia.

Ogloszenie

Podczas wieczoru największe przeboje zagrał tarnowski zespół CAFE. Z okazji 18 urodzin Radio otrzymało m.in. prezent od prezydenta Tarnowa, Ryszarda Ścigały - "Dowód Osobisty Radia".
Spotkanie w teatrze rozpoczyna cykl imprez organizowanych w ramach 18-stki. W przyszłym roku radio planuje m.in. koncerty plenerowe w regionie i dni otwarte rozgłośni.

Radio RDN Małopolska jest rozgłośnią diecezji tarnowskiej, rozpoczęło nadawanie 24 grudnia 1993 roku. O września tego roku na region sądecki nadawany jest oddzielny program RDN Nowy Sącz. W Internecie można także słuchać kanału RDN Religia.
RDN Małopolska emituje własny program 24 godziny na dobę z tarnowskiej siedziby rozgłośni. Codziennie wiadomości regionalne przygotowują dziennikarze z Tarnowa, Nowego Sącza oraz korespondenci m.in. w Bochni, Brzesku i Dębicy - zgodnie z hasłem "region to nasza specjalność".

Foto: P. Topolski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 12:01:33
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html