Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Bilety na kabareton za ... dowcip   -   04/11/2004
W środę 10 listopada w hali "Jaskółka" w Mościcach czeka nas, już drugi raz w tym roku, Kabaretowy Dobry Wieczór. Na scenie zaprezentują się Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, kabarety: Koń Polski i Ani Mru Mru. Całość poprowadzi Maciek Stuhr. Zapowiada się kilka godzin znakomitej zabawy. InTARnauci - uczestnicy proponowanego przez nas konkursu mogą zacząć bawić się już teraz a czterech z nich otrzyma bilety na środowy kabareton.

Ogloszenie

Podobnie jak we wrześniu wystarczy teraz nadesłać do nas dowcip, anegdotę lub zabawną fotografię/rysunek, aby wziąć udział w konkursie. W poniedziałek 8 listopada o godzinie 15.00 dokonamy spośród wszystkich zgłoszeń wyboru czterech - naszym zdaniem - najzabawniejszych listów a ich nadawcy otrzymają bezpłatne bilety wstępu na środową imprezę w "Jaskółce".
Rozstrzygnięcie konkursu (wraz z publikacją nagrodzonych listów) ukaże się na stronie głównej portalu w poniedziałek wieczorem.

Przy nadsyłaniu zabawnych e-maili pamiętajcie o :
- zatytułowaniu listu (temat): Kabaretowy Dobry Wieczór,
- podpisaniu treści imieniem i nazwiskiem,
- podaniu tel. kontaktowego,
- wysłaniu listu na adres: redakcja@intarnet.pl

Ci, którym się nie poszczęści w konkursie wciąż mogą zakupić bilety na kabareton w sklepach muzycznych na terenie miasta lub bezpośrednio u organizatora - w Agencji Artystycznej BAJAN przy ul. Sowińskiego 20.
Bilety w cenie 35 zł rozprowadzają też zakłady pracy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(06-11-2004) Bunia :
Ostatnio na Kabaretowym Dobrym Wieczorze było super!Tym razem tez ide :) i napewno nie zabraknie dobrej zabawy szczegolnie z moim ulubionym kabaretem - Ani Mru Mru! Pozdrawiam ;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2004) bogusie :bogusiek@poczta.onet.pl 
Przychodzi klient do sklepu i prosi o puzzle ,tylko trudne do ułożenia ,,,, -owszem, mam coś dla pana-mówi ekspedientka ,motyw nieba z gwiazdami 1000elementow ,,polecam, -ale ,moze coś trudniejszego -prosi pan - jest też ,,morze ''1500elementów , bardzo trudne do ułożenia , -ale to dla mnie 15 min zabawy ,prosze o coś trudniejszego ,,, - to mam jeszcze 2500 elementow ,motyw pustyni,, - ale proszę pani ,to dla mnie 30min.zabawy ,,może cos innego? - no to tak....mówi zdenerwowana ekspedientka.. idż pan do piekarni ,naprzeciw ,kup pan 0,5 kg bułki tartej i zrob pan z tego rogala....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-11-2004) 111 :
usuncie ten kawal u gory co jest boguska bo jest beznadziejny

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947