To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Magistracka akcja „Daj swoim bliskim ciepło – nie tylko na święta”    -   28/11/2011
Rusza świąteczna akcja e-kartka
Jedną z najpiękniejszych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia jest wysyłanie najbliższym kartek z życzeniami. Dzisiaj, w dobie rozwiniętej komunikacji elektronicznej, tradycyjne pocztówki można bez problemu zastąpić kartkami elektronicznymi. Do takiej właśnie formy składania sobie życzeń, w ramach akcji „Daj bliskim swoje ciepło – nie tylko na święta”, namawia tarnowski magistrat. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przekazywane są potrzebującym.

Ogloszenie

Jak przypomina Urząd Miasta Tarnowa, akcja odbywa się dwa razy do roku: w Święta Wielkiej Nocy i właśnie w Święta Bożego Narodzenia. Dzięki zastąpieniu papierowych kartek e-kartkami rok temu zaoszczędzono około pięciu tysięcy złotych, które zostały przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym. Otrzymali oni w sumie 50 paczek żywnościowych, każda o wartości 100 zł.

Akcja wysyłania życzeń drogą elektroniczną z roku na rok zatacza coraz szersze kręgi. Włączają się w nią nie tylko miejskie instytucje, ale również szkoły oraz prywatne firmy. Wzory kartek jak zawsze będzie można pobrać z miejskiej strony internetowej tarnow.pl. Będzie to możliwe już od przyszłego tygodnia.

Na zdjęciu: jedna z zeszłorocznych kartek przygotowanych przez magistrat
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:22:41
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html