Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy coraz bliżej    -   01/12/2011
Finał WOŚP na tarnowskim rynku
Ruszyły przygotowania do tarnowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dogrywane są szczegóły techniczne zbliżającego się dużego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia. Organizatorzy planują powrót do tradycji sprzed lat – tegoroczna impreza odbędzie się 8 stycznia na płycie tarnowskiego rynku.

Ogloszenie

Stowarzyszenie Tarnowianie, główny organizator finału WOŚP, zaprasza wszystkich chętnych do współpracy: -organizacje pozarządowe, artyści, szkoły – wszyscy powinniśmy się zaangażować, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących – mówi prezes Bogusław Placek. -Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywy, zachęcamy do współdziałania z nami. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, którzy chcieliby wystąpić tego dnia na tarnowskim rynku, organizujemy swego rodzaju tarnowski „Mam Talent – dodaje Zbigniew Kotarba. Zgłoszenia i próbki artystów nie tylko amatorów, prosimy nadsyłać na adres finalnarynku@gmail.com.
Przypomnijmy przed rokiem, sztaby przy Pałacu Młodzieży oraz przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika na rzecz akcji Jurka Owsiaka zebrały łącznie prawie 260 tysięcy złotych – informuje magistrat. Była to kwota rekordowa. Zbiórka była prowadzona na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Tym razem dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia i zdrowia matek w ciąży oraz wcześniaków. Dodajmy, że tarnowskie szpitale rokrocznie otrzymują specjalistyczny sprzęt z Fundacji WOŚP.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl