Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z wigilijną kolędą w polskim Betlejem    -   14/12/2011
Tarnów w „Tinie”
”Boże Narodzenie ma w Tarnowie charakter nieco odmienny niż w innych miastach. Tutaj możesz pójść z dziećmi na niezwykłą pasterkę…” - to wstęp do artykułu o Tarnowie, który ukazał się w świątecznym wydaniu magazynu „Tina” w ramach cyklu „Podróże – świąteczna Małopolska. Są zdjęcia miasta oraz opisy najważniejszych miejsc, które warto zobaczyć. Tekst powstał we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa – poinformował magistrat.

Ogloszenie
>

”Tarnów, gród, który prawa miejskie uzyskał już w 1330 roku, jest uznawany za polski biegun ciepła. Ma najwyższą średnią temperaturę w kraju plus 8,8 stopni C. Nic dziwnego, że Boże Narodzenie jest tu nadzwyczaj rodzinne i pogodne. Także, gdy sypie śnieg – czytamy w tekście.
Autorzy zachęcają do odwiedzenia m.in. szopki u bernardynów, świątecznie oświetlonych ulic czy spacerze po rynku, na którym spotkamy fontanny świetlne. W artykule są także opisy miejsc, które warto zwiedzić w okolicach Tarnowa. Mowa m.in. o sanktuariach św. Stanisława w Szczepanowie i Pani Ziemi Tarnowskiej w Tuchowie, kopalni soli w Bochni, kościółku w Rzepienniku Biskupim.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(14-12-2011) ciekawe... :
...ile za to zapłacono Tinie i co miasto bedzie miało z tej głupawej,niezdarnej,nadętej i niepradziwej promocji? 1.wszedzie w polsce mozna pójśc z dziecmi na niezwykła Pasterke, nie tylko w Tarnowie. 2.Boze Nafrodzenie jest tu tak samo jak w innych miastach Polski"nadzwyczaj rodzinne i pogodne".Nawet jeśli pada snieg. 3.Nie ma co zachęcać do "odwiedzenia swiatecznie oswietlonych ulic".W innych miastach też takie sa,nawet jeszcze lepiej oswietlone. Nie zdobyto się w tej reklamie na nic oryginalnego,nie pokazano niczego,co wyroznia Tarnów w sposób zdeewcydowany od innych miast.Widac, ze w dziale promocji ( czy jak mu tam teraz) pracuja dyletanci,bez odpowiedniego,fachowego przygotowania i znajomosci rzeczy.Wpakowac forse w jakaś Tine- to kazdy potrafi,kazda była aktorka tarnwoskiego teatru.Ale wpakowac madrze, z sensem- to już jest sztuka jednak.Tu jej żenująco zabrakło.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2011) do ciekawe :
znając życie to nie zapłacili nic, ale możesz oficjalnie urząd spytać.. zamiast znów narzekać CIESZMY się że o TARNOWIE piszą kolorowe gazety o nakładzie 500 000 egz.! .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2011) no tak... :
...tylko pozostaje jeszcze kwestia- CO PISZĄ.Bo jezeli takie jak cytowane tu głupoty, to nie ma co sie ciesyzc, ze ta Tina ma pół miliona nakładu.Raczej wstyd,że bzdety ukazały sie w tak wysokim nakładzie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2011) Telesfor :
Promocja w pisemku dla egzaltowanych panienek, wciśnięta pewnie między modę na zimę a krem do cery tłustej. Żałosne.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl