Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dworzec PKP w reklamie Danone    -   14/12/2011
Tarnów – w reklamie
Na tarnowskim dworcu kolejowym trwają zdjęcia do najnowszej reklamy produktów firmy Danone. Tym samym miasto zostanie pokazane w najnowszym materiale promocyjnym tych znanych produktów – poinformował magistrat.

Ogloszenie

Jak twierdzą producenci, na miejsce realizacji przedsięwzięcia wybrali właśnie Tarnów, ponieważ „ma piękny dworzec, nie byliśmy w stanie znaleźć żądnego ładniejszego w całym kraju”. To wystarczające potwierdzenie, że miasto ma prawdziwą perełkę architektoniczną w skali ogólnopolskiej i nie tylko.
Ekipa filmowa gości w mieście od wtorku, a reklamę produktów z tarnowskim dworcem w tle będzie można zobaczyć w telewizji już w styczniu przyszłego roku.

Jednym zdaniem
Otwartym pozostaje pytanie, czy widzowie oglądający reklamę dowiedzą się, że patrzą akurat na tarnowski dworzec.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(14-12-2011) cc :
ha, jeśli się nie dowiedzą proponuję bojkotować "Danonki"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2011) rzad jako zbiorowy idiota? :
Jakby nie patrzeć brzmi to idiotycznie: rzad potwierdza,ze Tarnów to ośrodek regionalny?A jaki niby był,miał być i jest?Stołeczny?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2011) Al :
Mimo wszysko, przyjemnie :) Cieszmy się z małych, acz sympatycznych sytuacji. A dworzec jest piękny i to już - duża sprawa. :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2011) kubeł z zimną :
Pytanie czy megalopolis znane w powiecie i Wszechświecie zostanie z nazwy podane na początku w środku i na końcu reklamy. Firma (mhmhm) jest wszak znanym i cenionym promotorem miast Świata, a te jogurty to tak przy okazji robią.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2011) otto :
Czy podano ile miasto zarabia na tych zdjeciach?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2011) od 1 roku pkp :
a wiec tak reklam to jogurt fantazja całość będzie trwać koło 30 sekund :D hahaa fakt ze były brane 2 lokalizacje polska i chyba Lizbona wygrał tranów dworzec na czas kręcenia reklamy zmienił się nie do poznania i wprawdzie rozpoznać będzie można kioski i posadzkę :D hahaaa na całym interesie zrobił dworzec i hotel Tarnovia gdzie ekipa spała a i nerwy podróżnych.. wiec miasto nie będzie promowane w zadnym ułamku nawet :P o przepraszam statyści byli z tranowa i bardzo im chwali się gdyż producent był wręcz oczarowany współpraca z nimi słowa pani producent była zdziwiona ze tak dobrze szła współpraca z ludźmi od nas :) a z ciekawostek pani która wcinała 19 fantazji jest modelka z franci :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2011) do otto: :
a dlaczego miasto mialoby zarabiac na tych zdjeciach? chyba raczej PKP bo dworzec jest ich wlasnoscia. no chyba ze przez miasto rozumiesz mieszkancow, firmy itp. no to pewnie zarobilo, bo ekipa musiala gdziesz mieszkac, cos jesc itp. nie rozumiem czesci wpisow. na dworcu kreca reklame jogurtow, a niektorzy uwazja ze w reklamie powinien byc pokazany tarnow i jeszcze powinni nam za to zaplacic... prowincjonalizm owszem, ale nie w miescie tylko w glowach niektorych...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl