Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kup flagę !   -   08/11/2004
Zachęceni sukcesem swojej wiosennej akcji sprzedaży flag państwowych mieszkańcom Tarnowa uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych kontynuują ją także przed 11 listopada. Przed 2 maja, który po raz pierwszy obchodzony był w kraju jako "Dzień Flagi Narodowej" uczniowie "Szczepanika" zainicjowali akcję, która spotkała się z wielkim odzewem Tarnowian. Dość powiedzieć, że już przed końcem kilkudniowej akcji flag po prostu ... zabrakło. Wspólnie z organizatorami mamy nadzieję, że nie inaczej będzie teraz.

Ogloszenie

Flagi uszyły uczennice technikum odzieżowego a sprzedawane przez uczniów szkoły i harcerzy kupić można już od 5 złotych na Placu Sobieskiego do środy włącznie. Społeczność ZSOiT im. Jana Szczepanika realizuje też pod nr 6218316 zamówienia telefoniczne ! "Niech zbliżajacą sie rocznicę Odzyskania Niepodległości oznajmi flaga narodowa widoczna na wszystkich domach, budynkach mieszkalnych i budynkach instytucji użytku publicznego" - apelują organizatorzy do Tarnowian. A nam pozostaje tylko przyłączyć się do tego apelu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(08-11-2004) W.Popiela www.upr.pl :
Ostatnio kupiliśmy kilka. Gdyby mogły jeszcze być np. w 2 rozmiarach - nie tylko te małe. A czy w ramach poszerzenia oferty nie wartało by sprzedawać do nich drzewce... Może inna szkoła by dostarczyła? Brawa za znakomity pomysł i realizację! Jeszcze Polska nie zginęła!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-11-2004) ASP :
jakiej wielkoscia sa te flagi bo moze sobie sprezentuje sztuke

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947