To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Solski”: muzyczne prezenty na Nowy Rok    -   28/12/2011
Sylwestrowa noc - w Teatrze
Ubiegłoroczna propozycja Teatru Solskiego, aby Sylwestra spędzić w tarnowskim przybytku Melpomeny, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. W tym roku również będzie można przywitać Nowy Rok w budynku przy ul. Mickiewicza 4. Przypominamy: spotkanie, zatytułowane „Muzyczne prezenty na Nowy Rok”, będzie miło charakter koncertu sylwestrowo-noworocznego z udziałem międzynarodowych artystów. Jego organizacją zajmie się Impresariat „Inter-Art”, którym kierują: Teresa Kaban-Błażej i Henryk Błażej, a współorganizatorami są: Tarnowski Teatr im. L. Solskiego i Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa.

Ogloszenie

W programie sylwestrowego koncertu znajdą się m.in. popularne arie z oper W. A. Mozarta, G. Pucciniego, G. Verdiego, a także walce J. Straussa, piosenki neapolitańskie, melodie filmowe oraz kolędy. Nie zabraknie też popisowych, wirtuozowskich utworów w mistrzowskim wykonaniu trębacza, bajanistów (bajan to akordeon guzikowy) i innych instrumentalistów. Będzie to swoistego rodzaju muzyczny cocktail, w którym artyści występować będą solo, w duetach, triach oraz innych zestawieniach.
Koncert „Muzyczne prezenty na Nowy Rok” rozpocznie się o godz. 21 i trwać będzie, z przerwami na catering i szampana, do godz. 1 Nowego, 2012 Roku.
Oczywiście, w tych okolicznościach nie może zabraknąć wątku teatralnego, a będzie nim sympatyczna komedia Pam Valentine „Przyjazne dusze” w reż. Edwarda Żentary, która po przerwie zostaje ponownie wprowadzona do repertuaru. Właśnie od prezentacji spektaklu, o godz. 19, rozpocznie się cały sylwestrowy wieczór u Solskiego.

Bilety na Sylwestra w teatrze, pomyślanego jako kameralne przedsięwzięcie (100 osób) w cenie 105 zł (35 zł przedstawienie i 70 zł koncert).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 18:30:14
IP     : 44.212.99.208
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html