Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   X Tydzień Kultury Chrześcijańskiej   -   09/11/2004
Dzisiaj w ramach X Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, który rozpoczął się w niedzielę w Dąbrowie Tarnowskiej, zaplanowano spotkania z pedagogiem, dr Teresą Olearczyk. Wyświetlany bedzie również film "Wszystko albo nic". Jutro w ramach X TKCh m.in. konkurs recytatorski oraz konferencja zatytułowana "Przekaz wiary w rodzinie".

Ogloszenie
>

Z dr Teresą Olearczyk spotka się zarówno młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, jak i dorośli. Spotkanie otwarte dla mieszkańców rozpocznie się o godz. 17.00 w Dąbrowskim Domu Kultury. Również dzisiaj, o godz. 18.00, kolejna konferencja poświęcona rodzinie, tym razem mowa będzie o domu rodzinnym jako miejscu kształtowania postaw.

Ponadto o godz. 12.00, w kościele p.w. NMP Szkaplerznej odprawiona zostanie msza św. harcerska. Dzisiaj i jutro kino "Sokół" zaprasza na film "Wszystko albo nic" w godz. 8.30, 11.30, 19.15.

Natomiast jutro w DDK odbędzie się konkurs recytatorski dla młodzieży gimnazjalnej i ze szkół ponadgimnazjalnych. Do jutra można także zgłaszać prace na konkurs plastyczny. Tematem konferencji o godz. 18.00 będzie "Przekaz wiary w rodzinie". (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947