To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nadkomisarz Marek Brożek mianowany komendantem policji w Wojniczu    -   05/1/2012
Nowy komendant w Wojniczu
Policjanci z Wojnicza mają nowego komendanta. 3 stycznia w sali narad Urzędu Miejskiego w Wojniczu Komendant Miejski Policji w Tarnowie inspektor Zbigniew Ostrowski wręczył akt powołania na to stanowisko nadkomisarzowi Markowi Brożkowi. Brożek zastąpił tym samym poprzedniego komendanta Andrzeja Mazurkiewicza. W spotkaniu wzięli udział m.in. Burmistrz Zakliczyna, Jerzy Soska oraz przedstawiciele wojnickiego samorządu w osobach Burmistrza Jacka Kurka, jego zastępcy Wojciecha Janusa i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wojniczu Sebastiana Wróbla.

Ogloszenie

Nowy sternik wojnickiej komendy nosi mundur od 21 lat. Przeszedł różne szczeble kariery policyjnej. Dotychczas związany był z sekcją prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Z równym powodzeniem realizuje się jednak w pracy pedagogicznej, prowadząc zajęcia z prawa karnomaterialnego w klasie z programem policyjnym w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku.
Zdaniem inspektora Zbigniewa Ostrowskiego praca komendanta Marka Brożka przynosi efekty. Wyróżnia go zawodowy profesjonalizm, ambicja i skuteczność. Komendant w swojej wypowiedzi w czasie odprawy podkreślił, że zadowolenie mieszkańców z jakości pracy stróżów prawa, to priorytetowe zadanie policjantów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 04:00:13
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html