To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Muzyczny Tarnów zaprasza    -   10/1/2012
KRUSH-EM ALL TOUR
Portal muzycznytarnow.pl zaprasza 5 lutego do klubu muzycznego HDS, gdzie w ramach trasy koncertowej KRUSH EM ALL TOUR wystąpią: ILLIDIANCE, KRUSHER, FIEND, MINDFIELD ORAZ RADOMSKIM QUQA. Sama trasa rozpoczyna się pod koniec stycznia i obejmuje cztery kraje: Polskę, Słowację, Czechy i Ukrainę.

Ogloszenie

Illidiance /http://www.illidiance.com/ Rosja (Rostov): grupa utworzona w 2005 r. prezentuje chwytliwy oryginalny i techniczny cybermetal. Muzyka ILLIDIANCE jest porównywana do takich zespołów światowego formatu jak: Kovenant czy Fear Factory. Na dzień dzisiejszy zespół wydał dwa pełnometrażowe albumy, a mianowicie "Insane Mytheries Aby Demise" (2006) i "Nexaeon" (2008), które łącznie sprzedano ponad 5000 egzemplarzy. Wziął również udział w kompilacji festiwalu Brutal Assult w 2006 roku, który sprzedał kolejne 6000 egzemplarzy na całym świecie. Piosenki zespołu "Razor to the skin" zostały włączone w kompilacji CD CANDY FEAR 72 wydany przez magazyn TERRORIZER rozpowszechniany od września 2009 (188 emisji) z Terrorizer w liczbie 30.000 egzemplarzy na całym świecie.
http://www.youtube.com/watch?v=v5WD371CbTE

Krusher /http://www.krusher.pl - Muzyka KRUSHER to połączenie heavy metalu i rockandrolla co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach KRUSHERa, charakteryzuje mocne uderzenie i pozytywny przekaz na scenie. Obok tradycyjnych metalowych riffów potrafi ukazać tez inne oblicze grając ballady czy wykonując podczas występów utwór instrumentalny na gitary akustyczne.
Wielokrotnie koncertował u boku gwiazd polskiej czołówki min. TSA, HUNTER, KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, ACID DRINKERS, IRA, RAZ DWA TRZY, RENATA PRZEMYK, KAZIK STASZEWSKI & BULDOG, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, MECH, Closterkeller, KSU, CAŁA GÓRA BARWINKÓW, PROLETYAT, TOTENTANZ, jak również gwiazd zagranicznych: BLAZE BYLEY (ex-frontmen Iron Maiden), Tim Ripper Owens (ex-frontman Judas Priest) TYR (viking metal w Wysp Owczych) Sabaton (Szwecja), KISS Czech Kompany, Skyforger (Łotwa) i wiele innych.
http://www.youtube.com/watch?v=i6GjjIYdZIQ

Fiend /http://www.fiendband.com/ Rosja (Moskwa) zespól, który miał już okazję wspierać podczas koncertów takie potęgi metalu jak PAIN czy Children of Bodom. Ciekawostką w zespole jest perkusista - Aira Deathstorm.
http://www.youtube.com/user/fiendmdm

Mindfield /http://www.mindfield.com.pl/page.html/ - są piątką osób, które mają wspólną pasję. Mimo iż każdy z nich ma inny gust muzyczny, nie przeszkadzało to w połączeniu sił, umiejętności oraz doświadczeń z poprzednich projektów i stworzeniu czegoś co nazywa się Mindfield. Wręcz przeciwnie - to właśnie dzięki temu, że ich styl jest wypadkową wielu przedziwnych gatunków. W miesięczniku „Top Guitar” napisano: „…porządny kawał energetycznej, ale i klimatycznej muzyki zagranej iście „po amerykańsku” , przywodzący na myśl takie nazwy jak TOOL, MACHINE HEAD, GODSMACK i A PERFECT CIRCLE…”. Przez dwa lata działalności nagrali "Snap Of Fingers EP" i zagrali ponad pięćdziesiąt koncertów. Płytka napotkała na znakomity odbiór, który zaowocował pojawianiem się zespołu w ogólnopolskich mediach - np. Trzeci Program Polskiego Radia. Zagościli również na łamach ogólnopolskich magazynów takich jak „Top Guitar”, „Gitarzysta” itd. Zostali również zaproszeni przez TV Rzeszów do programu „Projekt studio”, który w całości poświęcony był ich twórczości. Jak dotąd mieli okazję zagrać z Comą czy Acid Drinkers oraz dzielić scenę z m.in. Proletaryatem, Totentanzem, Kazikiem, Oddziałem Zamkniętym, Hurtem, Indios Bravos, Habakukiem czy choćby Pneumą.W tym momencie zespół nagrywa swój Debiut LP - który pojawi się końcem sierpnia.
http://www.youtube.com/watch?v=Cz4hHbuWw5I&feature=related

25.01.2012 - Radom "Klub Alibi"
26.01.2012 - Kraków "Rotunda"
27.01.2012 - Mielec gość specjalny KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - "Klub Studio 8"
28.01.2012 - Nowy Sącz gość specjalny KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - "Klub Maska"
29.01.2012 - Jasło gość specjalny KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - HALA MOSIR
01.02.2012 - Koszyce (Słowacja)
02.02.2012 - Karlowe Wary (Czechy)
03.02.2012 - Ostrawa (Czechy)
04.02.2012 – Rzeszów – Klub Red Zone 05.02.2012 - Tarnów - "Klub HDS"
06.02.2012 - Lwów (Ukraina).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:54:32
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html