To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Andrzej i Maja Sikorowscy w Tarnowskim Teatrze    -   11/1/2012
Karnawałowy koncert charytatywny
28 stycznia o godz. 18:00 na Dużej Scenie odbędzie się karnawały koncert charytatywny, w którym wystąpią Andrzej i Maja Sikorowscy z zespołem. Koncert organizuje Stowarzyszenie Ponad Barierami.

Ogloszenie
>

Stowarzyszenie Ponad Barierami zaprasza Państwa na kolejny Koncert Charytatywny w ramach realizowanego Projektu "Pro Publico Bono" na rzecz Centrum Wsparcia Psychologicznego, który odbędzie się 28.01.2012 r. o godz. 18.00 w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego. Tym razem w muzyczny świat dwóch pokoleń opowiadający o rodzinie, spostrzeżeniach i emocjach wprowadzą Państwa Andrzej i Maja Sikorowscy, prezentując największe przeboje Grupy pod Budą oraz autorskie utwory Mai Sikorowskiej. Wszystkich którzy owacjami na stojąco nagradzali artystów podczas naszych poprzednich koncertów oraz wielbicieli twórczości Andrzeja i Mai zapraszamy do wspólnego spędzenia sobotniego zimowego wieczoru.
Jak informuje Dorota Kumięga ze Stowarzyszenia, koncert powstał przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego i Stowarzyszenia Ponad Barierami i wpisuje się w strategię budowy wizerunku Regionu, a ze względu na cel społeczny - wsparcie działań na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem - wpisuje się również  w działania służące urzeczywistnieniu zapisów w Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego.

Strona stowarzyszenia: www.ponadbarierami.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 02:56:58
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html