To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Inwestycja w Zespole Szkół Muzycznych    -   12/1/2012
Powstanie Dom Perkusisty
Ruszyła budowa tarnowskiego Domu Perkusisty. Mowa o nowoczesnym obiekcie szkolno-wychowawczym o takiej właśnie nazwie. Młodzi muzycy będą mieć do dyspozycji miejsce, w którym, w komfortowych warunkach, będą mogli szlifować swoje umiejętności gry na instrumentach perkusyjnych. Jak zapewnia tarnowski magistrat, budynek ma być gotowy w sierpniu tego roku.

Ogloszenie

Dwukondygnacyjny budynek zlokalizowany będzie po północnej stronie istniejącego kompleksu Zespołu Szkół Muzycznych. Składać się będzie z sali egzaminacyjnej na parterze oraz sześciu sal lekcyjnych i toalet usytuowanych na piętrze. Zainstalowana zostanie również winda towarowo-usługowa o udźwigu 1100 kg (14 osób). Ze względu na specyfikę budynku, zastosowana zostanie stolarka okienna o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Najwyższe standardy w tym zakresie spełniać będą również ściany zewnętrzne.
Dodajmy, że powierzchnia użytkowa całego budynku mieć będzie prawie 250 m2. Koszt inwestycji zamknie się kwotą ok. 640 tysięcy złotych. To w całości inwestycja finansowana z budżetu miasta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 12:02:40
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html