To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Muzycznytarnow.pl zaprasza: „Hip – Hop Lokalni!”    -   12/1/2012
Koncert w Kotłowni
Przypominamy: portal muzycznytarnow.pl zaprasza na kolejną imprezę „Koncert Hip-hop z udziałem lokalnych muzyków vol.2”. Tym razem na scenie zaprezentują się dwa hip-hopowe składy: PJK z Dąbrowy Tarnowskiej, MD i Cristianus (dwaj bracia z Tarnowa). Impreza, którą poprowadzi DJ Kozak odbędzie się 14 stycznia o godz. 21:00 w klubie Kotłownia przy ul. Urszulańskiej 16. Wstęp: 6 PLN.

Ogloszenie
>

PJK (Pewna JaKość) – idea narodziła się w 2001r w składzie Piter, Jaszyn, Krzaku. W pierwszych latach działalności skład ewoluował i obecnie to Aruzo, Bobek, Krzaku. Pjk ma za sobą sporo koncertów, m.in. jako support takich wykonawców jak Ostr, Peja, Pih, Pyskaty, Płomień 81, DonGuralEsko, Juras/Wigor, Fokus, Wsrh, Ramona23, Molesta. Pjk wchodzi w szeregi szanownej, imprezowo – zbrojnej organizacji Optymalizacja Crew która od 2007r. prężnie działa promując kulturę hip-hop głównie na terenie małopolski.
Link: http://www.facebook.com/pages/PJK-Optymalizacja-Crew/240373029314886?ref=ts 

MD i Cristianus to dwaj bracia pochodzący z Tarnowa. Ich przygoda z muzyką rap rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy to starszy z braci (Cristianus) zafascynowany kulturą Hip-Hop a przede wszystkim nagraniami wykonawców takich jak N.W.A, Ice t, Naughty by nature, Krs one, Digital underground, 2pac, Cypress hill oraz wielu innych rozpoczął pod koniec lat 90-tych pierwsze samodzielne nagrania. Obaj bracia przywiązują dużą wagę do oryginalności, w swej twórczości starają się cały czas poszukiwać nowych środków wyrazu przez co ich pasja nigdy nie straciła na znaczeniu.
Link: http://www.facebook.com/pages/MD/310390914051?ref=ts 

Koncerty organizowane przez muzycznytarnow.pl mają na celu promowanie lokalnych artystów z Tarnowa i okolic. 
Więcej o muzykach również na naszym portalu www.muzycznytarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:15:20
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html