To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów ma najlepszą stronę internetową    -   13/1/2012
Oficjalny portal miejski doceniony
Jak informuje tarnowski magistrat, portal www.tarnow.pl został najlepszą stroną internetową. Niezależni eksperci, którzy na prośbę Gazety Krakowskiej dokonali przeglądu i oceny stron lokalnych samorządów, docenili Oficjalny Portal Miasta Tarnowa.

Ogloszenie

Oceniane były: grafika/ estetyka, przejrzystość informacji, łatwość znalezienia informacji / intuicyjność, częstotliwość aktualizacji, zawartość informacji, technologie/ skrypty. „Najwyżej oceniony został portal Tarnowa – specjaliści z firmy Redruk uznali, że jest on najnowocześniejszy, ma przejrzysty wygląd, jest często aktualizowany i zawiera ogromny zasób informacji. Wykorzystano w nim też nowoczesny system CMS” – możemy przeczytać w piątkowej Gazecie Tarnowskiej.

-Oficjalny Portal Miasta Tarnowa rządzi się prawami dobrego newsa. Codziennie dokładamy starań, aby w poszczególnych modułach tematycznych – aktualności, sport czy kultura tarnowianie mogli znaleźć ciekawe i nowe informacje. Ale pamiętamy również o tym, że strona internetowa to również narzędzie do promocji miasta i kontaktu z inwestorami. Sukces zawdzięczamy również znakomitym fotografiom z wielu wydarzeń odbywających się na terenie miasta. To wyróżnienie mobilizuje cały zespół Wydziału Marki Miasta do jeszcze lepszej pracy, dziękujemy – mówi Dorota Kunc-Pławecka, rzecznik prezydenta.
Przypomnijmy, to nie pierwsze wyróżnienie dla tarnow.pl. Półtora roku temu kapituła konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wyróżniła tarnowską stronę za „niezwykle udaną modernizację portalu, wysokie walory informacyjne, funkcjonalne i wizualne, co powoduje, że stale zwiększając swoją oglądalność ten oficjalny internetowy Serwis Miasta Tarnowa staje się po prostu dobrym źródłem informacji”. „Zostaliśmy uznani za najlepszą samorządową stronę w Małopolsce” - czytamy w nadesłanej informacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 22:59:28
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html