To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Finalistka „Mam Talent” zagra w Tarnowie    -   18/1/2012
Koncert Leny Romul w TCK
Lena Romul, finalistka IV edycji szalenie popularnego telewizyjnego show „Mam Talent” 20 stycznia wystąpi w Piwnicach TCK. Będzie to jej trzecia wizyta w Tarnowie, ale po raz pierwszy zaprezentuje swój autorski materiał. Lena mimo bardzo młodego wieku jest coraz bardziej znaczącą postacią na polskiej scenie muzycznej, stale współpracuje z najlepszymi krajowymi muzykami, m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, z którym z resztą zagrała też w Tarnowie. Na koncertach czaruje niezwykłym głosem, wspaniałą grą na saksofonie i kobiecym wdziękiem, a towarzyszy jej grupa fantastycznych muzyków młodego pokolenia. Lena Romul z materiałem „Instynktownie” wystąpi w ramach cyklu „Młody Jazz”. Koncert odbędzie się o godz. 19:30 w Piwnicach TCK. Cena biletu – tylko 9 zł.

Ogloszenie
>

Projekt „Instynktownie”, inspirowany współczesną muzyką improwizowaną, oparty jest na rytmie - elemencie, który naturalnie porusza ciało; melodiach, które mają za zadanie roztaczać piękno, rozbudzać emocje i na harmoniach wypełnionymi muzyką elektroniczną, intrygująco współgrającą z akustycznym instrumentarium zespołu. Koncert zawiera zarówno utwory instrumentalne, akustyczno-elektroniczne, jak i utwory wokalno -instrumentalne, dodające do materiału, w dużej mierze opartego na improwizacji, brzmienie trip -hopowe.
Zespół Leny Romul w składzie:
Lena Romul - saksofon, wokal;
Patryk Kraśniewski - fortepian, instrumenty klawiszowe, elektronika
Artur Boo-Boo Twarowski - gitara akustyczna, gitara elektryczna
Grzegorz Piasecki - kontrabas, gitara basowa
Jerzy Markuszewski - perkusja
Link do występu Leny w Mam Talent:
http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/lena-romul-zaprasza-do-swojego-swiata,57039.html

Szczegóły na plakatach, na www.tck.pl oraz pod nr tel. +48 14 6 888 888.

UWAGA KONKURS ! Mamy bezpłatne zaproszenie na ten koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres konkursy@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło „Lena Romul”. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w dniu koncertu 20 stycznia o godz. 12:00. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszaj±cej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drog± elektroniczn± lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:21:29
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html