To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   ProgVision Tour w Tarnowie    -   19/1/2012
21 stycznia: koncert w TCK
Przypominamy: 21 stycznia o godz. 19:00 w Piwnicach TCK w ramach trasy ProgVision Tour 2012 wystąpią AnVision i Animations. Oba zespoły wykonują muzykę z pogranicza progresywnego rocka, ocierając się również o cięższe brzmienia. Tarnowski AnVision jest obecnie w trakcie finalizowania swojego drugiego materiału, który niebawem ujrzy światło dzienne na CD. Póki co, dostępny jest pierwszy singiel pt:  "Mental Suicide". Animations,  jeden z czołowych polskich wykonawców progresywnego rocka, jest w trakcie rejestrowania swojej trzeciej płyty, a pierwszej z nowym wokalistą, którym został Frantz Wołoch. Bilety w cenie 20 zł.

Ogloszenie
>

ProgVision Tour by Anvision to forma mobilnego festiwalu muzyki progresywnej (w szerokim tego słowa znaczeniu), którego pomysłodawcą jest tarnowska grupa AnVision.
Podstawowym założeniem przedsięwzięcia jest propagowanie tego gatunku muzyki rockowej poprzez organizowanie serii koncertów (tras koncertowych).
Każdy z kocertów składa się z trzech części. W pierwszej występuje support (jeden lub dwa zespoły) z ok 30 – 40 minutowym repertuarem każdy, w drugiej części pomysłodawca projektu zespół AnVision, a w trzeciej zaproszony gość. 
Taka formuła koncertów zapewnia ponad 3,5-godzinną imprezę, a poziom wykonawców gwarantuje niezapomniane wrażenia. 

21 stycznia 2012 zagrają: 1. Eternity Stream – support, 2. AnVision, 3. Animations-gość. 
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 02:44:19
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html