To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W lutym I Tarnowski Festiwal Kabaretowy    -   19/1/2012
PAKAdemia
Od 17 stycznia w Biurze Obsługi TCK oraz w kasie kina Marzenie nabywać można bilety kolekcjonerskie na I Tarnowski Festiwal Kabaretowy, który odbędzie się w dniach 16-18 lutego. Organizatorzy zapewniają program na najwyższym poziomie: na dwóch tarnowskich scenach wystąpią muzykalni Łowcy.Band i Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem The Sejm, a także krakowska grupa AD HOC w Wieczorze Komedii Improwizowanej. Jak na prawdziwy festiwal przystało – nie zabraknie konkursu, w którym zaprezentują się kabarety: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf oraz stand-upperzy: Kacper Ruciński i Paweł Reszela, znani m.in. z programu Stand Up: Zabij mnie śmiechem!. Oprócz scenicznych wojaży na Tarnowian czekają warsztaty improwizacji kabaretowej z kabaretem PUK, wystawa rzutnikowa aforyzmów Stanisława Jerzego Leca, wystawa prac Andrzeja Mleczki i spotkanie wokół książki Marii Czubaszek. Na tę ucztę dla fanów satyry zapraszają: Tarnowskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA.

Ogloszenie

PROGRAM

16 lutego 2012, 19.00 - Łowcy jakich z pewnością nie znacie.
Już 16 lutego udowodnią, że oprócz talentu do rozśmieszania ludzi mają także niebywały talent do tworzenia szalonych melodii. Dajcie się zwariować! (Piwnice TCK, bilety 20 zł.)

17 lutego 2012, 20:00 - Wieczór Komedii Improwizowanej
Sztandarowy towar eksportowy krakowskiej sceny kabaretowej. Członkowie kabaretów: PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz Róbmy Swoje czyli Grupa AD HOC świeżo po zakończeniu ImproFestu przybywa do Tarnowa by podbić serca tutejszych widzów!
Tego wieczoru zyskasz niepowtarzalną szansę zadecydowania jakie postaci pojawią się w scenie, w jakim miejscu będzie toczyć się akcja i z jakimi problemami borykać się będą bohaterowie.
IMPRAĆ!
Grupa AD HOC + gość specjalny: Maria Czubaszek (Kino Marzenie, bilety 15 zł.)

18 lutego 2012, 17:00 - Konkurs 
Kulminacyjnym punktem PAKAdemii jest przegląd konkursowy. Do apelu wystąpi plejada artystów z całego kraju: Świerszczychrząszcz z Lublina, DNO z Dąbrowy Górniczej, Czesuaf z Poznania, Kacper Ruciński z Malborka, oraz Paweł Reszela z Ostrowa Wielkopolskiego. Cała Polska śmieje się razem z nimi, a teraz spotkają się na jednej scenie Kina Marzenie w Tarnowie.  Lepiej już zacznijcie ćwiczyć "brzuszki". No chyba, że lubicie mieć zakwasy od śmiechu. KONKURS: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf, Kacper Ruciński, Paweł Reszela (Kino Marzenie, bilety 25 zł.)

18 lutego 2012, 21:00 - Neo-Nówka
Ich chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To kabaret, który ani na chwilę nie zwalnia! Swoim najnowszym programem The Sejm grupa w wielkim stylu udowadnia, że to stara dobra Neo-Nówka, jarząca się jeszcze jaśniejszym światłem! (Kino Marzenie, bilety 45 zł).

Informacje o warsztatach kabaretowych z kabaretem PUK już niebawem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:11:12
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html