To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bożonarodzeniowy spektakl w Borzęcinie    -   20/1/2012
Listy do Boga
Blisko 200 osób zgromadziło się 15 stycznia o godz. 18:00 na premierze przedstawienia pt. „Listy do Boga”. Spektakl przygotowała amatorska grupa „PRZYPADEK” skupiająca młodzież szkół ponadgimnazjalnych należącą do Grupy Apostolskiej przy parafii Narodzenia NMP w Borzęcinie oraz Publicznego Gimnazjum w Borzęcinie. Scenariusz inscenizacji napisany przez Joannę Bodzioch na podstawie książki Erica – Emmanuela Schmitta pt. „Oskar i pani Róża” przedstawiał akcję, która miała miejsce w okresie świąt Bożego Narodzenia. Tekst zawierał głębokie przesłanie dotyczące wiary i cierpienia, które do łez wzruszyło śledzącą losy chorego Oskara publiczność. Reżyserami sztuki byli opiekunowie grupy: Beata Śtaśko, Joanna Bodzioch i ks. Rafał Zielonka.

Ogloszenie

Widzowie zostali zaproszeni przez aktorów do świata nieuleczalnie chorego na białaczkę chłopca Oskara oraz wolontariuszki Róży. Nazwana przez chłopca ciocią, wolontariuszka wymyśla zabawę mającą pomóc chłopcu pogodzić się ze śmiercią. Skłaniając go do napisania 12 listów do Boga w ostatnich dniach jego życia, chce aby Oskar uwierzył w Niego, a przez to nie bał się cierpienia. Oskar Szybko dojrzewa i pomimo dziecięcego wieku uczy nas, że Życie z Bogiem ma sens.
W spektaklu udział wzięli:
Kamil Czernek – Oskar
Kinga Rędzina – Róża
Justyna Musiał - matka Oskara
Piotr Kopacz - ojciec Oskara
Paula Sobota - Peggy Blue
Adrian Kwaśniak – Popcorn
Marta Rędzina – Ala
Agnieszka Wojdak – doktor
Bernadetta Stoch – pielęgniarka
Magdalena Serwa – anioł
Sebastian Szafrański – Bóg
Natalia Stolarz i Magdalena Banaś – wolontariusze

Nagłośnienie/Oświetlenie
Sebastian Szafrański

Obsługa techniczna: Sebastian Szafrański, Michał Obłąk

Serdecznie podziękowania organizatorzy kierują w stronę wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniu przedstawienia, a w szczególności proboszcza parafii w Borzęcinie ks. Czesława Paszyńskiego, dyrektora Zespołu Szkół w Borzęcinie Kingi Białek, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Piotra Kani, ks. Daniela Świątka oraz pań: Jolanty Serwy, Marii Górki-Koczwara, Gertrudy Bodzioch i Małgorzaty Fasula.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:59:11
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html