Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Święto Odzyskania Niepodległości   -   10/11/2004
Tradycyjnie, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Dąbrowie Tarnowskiej odbędą się uroczystości patriotyczne oraz zawody sportowe. Główne obchody rozpoczną się w czwartek o godz. 10.40.

Ogloszenie

Dzisiaj rozegrany został V Dąbrowski Bieg Uliczny (szczegóły w naszym portalu - przyp. okay.pl), w którym wzięła udział młodzież ze szkół gimnazjalnych powiatu dąbrowskiego.
Natomiast w czwartek , o godz. 12.00, zaplanowano Młodzieżowe Święto Piłkarskie na stadionie MGOSiR-u. Rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy reprezentacjami rocznika 1992 Małopolskiego Związku Piłki nożnej, prowadzonej przez trenera MZPN Mariana Cygana i Dąbrovii, prowadzone przez trenera Leszka Pietrka.

Uroczystości partiotyczne rozpoczną się jutro o godz. 10.40 zbiórką delegacji, pocztów sztandarowych i orkiestry przed budynkiem Urzędu Miasta. Następnie, o godz. 11.00, odprawiona zostanie uroczysta msza św. w intencji ojczyzny w kościele p.w. NMP Szkaplerznej.

Po nabożeństwie, około godz.12.15, pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim odbędzie się uroczystość patriotyczna. W jej programie znalazły się przemówienia starosty dąbrowskiego i zaproszonych gości oraz złożenie wieńców i kwiatów pod pomnikiem. Program artystyczny przedstawi młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie.

Święto Niepodległości znalazło się również w programie X Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Jutrzejsza konferencja w kościele NMP Szkaplerznej - o godz. 18.00, poświęcona będzie wychowaniu patriotycznemu w rodzinie. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947