To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rekrutacja na studia magisterskie    -   24/1/2012
WSB-NLU zaprasza
Otwarty został nabór na dwuletnie Studia Uzupełniające Magisterskie z dyplomem WSB-NLU, realizowane w znacznej części w TARNOWIE przez sądecki Wydział Przedsiębiorczości i Zarządzania. Jak czytamy w nadesłanej informacji, dla maksymalnego uwzględnienia potrzeb i oczekiwań studentów, przyjęto wygodną formułę studiów wspomaganych internetowo oraz zajęć praktycznych (ćwiczenia, konwersatoria) prowadzonych pod opieką dydaktyków w Tarnowie.

Ogloszenie

Wyjątkową korzyścią z podjęcia studiów w ramach przedstawionej oferty jest możliwość rozpoczęcia nauki jeszcze przed uzyskaniem dyplomu ukończenia studiów I stopnia.

W bieżącym roku akademickim oferta obejmuje dwie specjalności:

1. Psychologia zarządzania - specjalność uruchamiana w odpowiedzi na liczne prośby absolwentów i studentów, w części specjalizacyjnej realizowana od marca 2012  wyłącznie w Tarnowie.
Wykłady i ćwiczenia z przedmiotów specjalnościowych oraz ćwiczenia z przedmiotów kierunkowych prowadzone będą przy udziale dydaktyków w kampusie tarnowskim. Uzupełnieniem ćwiczeń będą zajęcia realizowane na platformie edukacyjnej. Wykłady wspólne dla całego kierunku prowadzone będą dwutorowo zarówno na platformie edukacyjnej jak i fizycznie na Uczelni w Nowym Sączu.
WSB-NLU zapewnia organizowanie dodatkowych konsultacji w ramach seminarium magisterskiego w siedzibie naszego Kampusu.

2. Współczesna rachunkowość - ćwiczenia z przedmiotów specjalnościowych oraz ćwiczenia z przedmiotów kierunkowych prowadzone będą przy udziale dydaktyków w kampusie tarnowskim.
Uzupełnieniem ćwiczeń będą zajęcia realizowane na platformie edukacyjnej. Wykłady prowadzone będą dwutorowo zarówno na platformie edukacyjnej, jak i fizycznie na Uczelni w Nowym Sączu.

Uczelnia zapewnia organizowanie dodatkowych konsultacji w ramach seminarium magisterskiego w siedzibie Kampusu oraz prosi nie odwlekać w czasie składania dokumentów, ponieważ właściwe zaplanowanie zajęć wymaga wiedzy na temat liczebności grup.

Informacje: (14) 632 62 12; (14) 632 62 41.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 23:34:48
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html