To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wystawę i warsztaty malarskie    -   25/1/2012
Wystawa w TUTW
Warsztaty malarskie to jedna z oferty edukacyjnej jaką proponuje seniorom Tarnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w strukturach Fundacji „Kromka Chleba” w Tarnowie. Warsztaty prowadzone są w ramach Klubu Seniora i odbywają się raz w tygodniu w poniedziałek od godziny 15.00 do 17.00. 20 stycznia, podczas opisywanego przez nas wieczoru kolęd, miał miejsce wernisaż prac uczestników warsztatów.

Ogloszenie

Celem warsztatów jest odkrywanie twórczych możliwości jako alternatywy dla wolnego czasu, odkrywanie rzeczywistości poprzez własną aktywność, kreatywność i oryginalność, wzbogacanie doznań, poszerzanie pola doświadczeń, rozładowywanie napięć, kompleksów i budzenie wiary we własne siły, poszukiwanie różnych środków ekspresji do wypowiadania się w formie artystycznej.
-Wiele z osób przychodzących na warsztaty plastyczne, tutaj dopiero w jesieni życia, odkryły swoje plastyczne zdolności. To bardzo ważne, by szukać w sobie nowych talentów przez całe życie i oddać się im, jeśli tylko czuje się taką wewnętrzną potrzebę - wyjaśnia Teresa Dyngosz, koordynator TUTW.
W prowadzeniu warsztatów seniorom pomagają wolontariuszki z Liceum Plastycznego w Tarnowie pod nadzorem artystycznym mgr Anny Śliwińskiej-Kukli.

Wymiernym efektem pracy był wernisaż prac, który odbył się w dniu 20.01.2012 r. w pracowni malarskiej TUTW w Tarnowie w trakcie wieczoru kolęd.
Na wystawie można było obejrzeć rozmaite techniki malarskie. Swoje prace pokazali: Henryk Mnich, Maria Hankieiwcz, Maria Niedzwiecka, Jerzy Noga, Józefa Łuczyńska, Teresa Mulowska, Teresa Jaglarz, Janina Piwowarczyk.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:34:22
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html