To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Strażnicy miejscy z pomocą bezdomnym / uwaga na czad!    -   27/1/2012
Uwaga, bezdomny na mrozie!
Siarczysty, piętnastostopniowy mróz stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia i życia osób bezdomnych. Strażnicy miejscy i policjanci zwracają szczególną uwagę na mieszkańców narażonych na skutki niskich temperatur – czytamy w informacji nadesłanej przez tarnowski magistrat. Straż miejska najczęściej odwozi bezdomnych do Domu Samotnego Mężczyzny, noclegowni lub do Izby Wytrzeźwień. Należy dodać, że po jej likwidacji, od kwietnia, będzie to wyspecjalizowana placówka zajmująca się opieką nad osobami uzależnionymi od alkoholu.

Ogloszenie
>

Tylko w ciągu ostatnich dni strażnicy wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Policji skontrolowali miejsca najczęściej uczęszczane przez osoby bezdomne w okresie zimowym. Mowa o dworcach, ogródkach działkowych, parkach czy skwerach. -Zima jest okresem szczególnej ostrożności, służby są mocno wyczulone na sytuacje zagrożenia ludzkiego życia. Coraz częściej też zdarzają się zgłoszenia o zagrożeniu zaczadzeniem – mówi Tadeusz Pawlik, komendant straży miejskiej.

Przypomnijmy, działania mające przeciwdziałać zaczadzeniom podejmuje także Miejski Zarząd Budynków, w ubiegłym roku w 120 mieszkaniach zainstalowano detektory tlenku węgla. Stąd apel adresowany do lokatorów, by zachowali ostrożność i rozwagę przy dogrzewaniu mieszkań.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:55:02
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html