To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Miejskie służby po specjalnej, zimowej odprawie    -   31/1/2012
Mróz ściśnie jeszcze mocniej
Służby w pełnej gotowości, prognozy pogody nie pozostawiają złudzeń. W kolejnych dniach będzie jeszcze zimniej. W ciągu dnia temperatury mogą spaść nawet do minus dwudziestu stopni, w nocy – do minus dwudziestu kilku. Jak informuje tarnowski magistrat, Straż Miejska, Policja i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na bieżąco kontrolują miejsca, w których mogą przebywać bezdomni. Żadna osoba potrzebująca nie zostanie bez opieki. Tylko podczas ostatniego weekendu strażnicy odwieźli do Domu dla Bezdomnych blisko dziesięć osób. Nietrzeźwych przetransportowano do Izby Wytrzeźwień. Co więcej, MOPS uczula wszystkie osoby starsze, aby zachowały w tych dniach szczególną ostrożność i – w miarę możliwości nie wychodziły z domów.

Ogloszenie
>


Przypomnijmy, bieżącą pomocą dla osób potrzebujących zajmują się organizacje pozarządowe dofinansowywane przez miasto. Ciepłe posiłki dla osób bezdomnych wydają placówki Caritas Diecezji Tarnowskiej. Wszystkie osoby mające informacje o osobach bezdomnych przebywających na zewnątrz proszone są o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej lub Strażą Miejską.

Szczególną ostrożność zachowajmy także podczas dogrzewania mieszkań. Zwykle w tym okresie roku, z tego powodu, dochodzi do wielu groźnych pożarów. Jak informowaliśmy, działania mające przeciwdziałać zaczadzeniom podejmuje także Miejski Zarząd Budynków. W ubiegłym roku w 120 mieszkaniach zainstalowano detektory tlenku węgla.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, September 21, 2023 09:14:28
IP     : 44.200.101.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html