Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziś kolejny protest przeciwko ratyfikacji ACTA    -   01/2/2012
Zaprotestuj w obronie wolności
W dniu dzisiejszym, 1 lutego odbędzie się w Tarnowie drugi protest dotyczący międzynarodowej umowy ACTA, w ramach którego tarnowianie będą mogli wyrazić swój sprzeciw wobec ratyfikacji tej umowy. Jak informuje stowarzyszenie KoLiber, które włączyło się w organizację tego przedsięwzięcia, zbiórka rozpocznie się o godz.16:00, zaś start protestu wyznaczony jest na godzinę 16:30. ”Spotykamy się na tarnowskim rynku, a trasa marszu będzie przebiegała ulicami: Katedralna - Wałowa - Piłsudskiego - Solidarności. Protest kończymy na placu przed Urzędem Wojewódzkim. Tam czekają uczestników trzy krótkie przemówienia. Prosimy o niezabieranie ze sobą żadnych emblematów partyjnych. Zapraszamy serdecznie!” - czytamy w nadesłanej informacji. Do udziału w proteście zachęca również nasza redakcja. Przypominamy ponadto że...

Ogloszenie

Przypomnijmy ponadto, że obok ACTA już teraz w polskim prawodawstwie obowiązuje szereg innych ustaw, rozwiązań i praktyk, stanowiących zagrożenie dla wolności słowa lub mogących być wykorzystywanych jako straszak dla „niepokornych” przez władze. Zostały one wprowadzone w ostatnich latach przez PO, co jakiś czas planowane są kolejne tego rodzaju przedsięwzięcia. Tymczasem już dziś Polacy są najbardziej inwigilowanym narodem w Europie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(01-02-2012) emblemat! :
KOLIBER jak ta ACTA - cenzuruje uczestników akcji! Skoro nie mozna zabrac emblematu to jest to zamach na wolnosc! Cenzurze KOLIBROWEJ mowimy stanowcze NIE!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-02-2012) f :
A ja widziałem, że tylko prosi, a nie zakazuje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-02-2012) małpigaj :
oooo...to skoro KOLIBER się zabrał za ACTA to jestem głęboko przekonany, że ACTA zostanie wpełni implemebtowana do polskiego systemu....no i nie ma jak w imię wolności wprowadzić zakaz. Gratuluje!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl