To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert w klubie muzycznym HDS    -   02/2/2012
Gadabit w Tarnowie
Przypominamy: portal Muzycznytarnow.pl zaprasza na hip-hopowy koncert z udziałem krakowskiego składu GADABIT. Na scenie zagra również tarnowski mc KITA. 04 lutego 2012r. w klubie muzycznym HDS odbędzie się koncert oraz impreza w rytmach hip-hop, r n b. Afterparty nakręca Pan M. Wstęp na koncert: 7 zł z legitymacją studencką, 10 zł – zwykły.

Ogloszenie
>

GADABIT - krakowska grupa muzyczna, powstała na początku 2007 r. Skład zespołu oparty jest o strukturę zwróconą w swym zamyśle w stronę korzeni muzyki hip-hop, a jej trzon stanowią: Mc (Ind), producent (K-Qui) oraz Quban (freestyle, instrumenty perkusyjne). Jej twórczość łącząca w sobie elementy wspomnianego już hip-hopu, reggae, jazu i innych gatunków muzycznych, opiera się o stylistykę wybiegającą poza wszelkie ramy. Gadabit zagrał do tej pory kilkadziesiąt koncertów, supportując najbardziej znanych polskich artystów i nie tylko. Do najważniejszych osiągnięć zespołu można wszak zaliczyć występ podczas międzynarodowego festiwalu Uprising Reggae Festival w Bratysławie w 2009 r. Na rodzimej scenie Gadabit może także poszczycić się nie lada sukcesami. Również w 2009 roku skład zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju Reggae Rap Liga, czego efektem był występ przed wielotysięczną publicznością podczas Rap Reggae Festiwalu w Chorzowie. Z kolei w 2010 r. zespół zakwalifikował się do Finału festiwalu FAMA. Dodatkowo, w 2009 i 2010 roku, Gadabit zagrał na krakowskich beforeparty festiwalu Hip Hop Kemp, podczas których został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez zgromadzoną publiczność z całej Polski. Grupa wydała niedawno długogrającą płytę „Gadabit”, która jest w sprzedaży w całym kraju. Na płycie pojawili się również goście: Emilia (Bzzzt Sound System), Żoolv (Sponta), Gremlin0 oraz Kita. W lutym 2011 roku pojawił się pierwszy klip do utworu „Uniesienie”, w czerwcu nakręcony został teledysk do utworu „Gadadadaj”, a we wrześniu pojawił się „Fresh”. Zespół miał okazję supportować takich ludzi jak Tede, Peja, Fokus, donGuralesko, Łona&Webber, Kasta, Trzeci wymiar, Afront, Tewu, Grubson, Rahim, Jahbestin, El Da Sensei, Pezet i wielu innych. Klipy:
Uniesienie - http://youtu.be/3nj3u71Clfs
Gadadadaj - http://youtu.be/47YRkFXI9CU
Fresh - http://youtu.be/LxgUe3eiOIE 

KITA- już jako nastolatek poczuł zapał do kreatywnego działania i w szkole podstawowej założył razem z Lukasem skład pod nazwą Rymoholik (Eremha). W wieku 16 lat zagrał razem z legendarną już tarnowską ekipą P.O.C.O. swój pierwszy koncert na tarnowskim rynku. Współpracował i nadal współpracuje z wieloma wszechstronnymi artystami, nie tylko rzucając gościnne zwrotki, a także robiąc bity i tworząc wideoklipy. 
Od samych początków swojej zajawki aż do teraz nagrał niezliczone ilości numerów oraz gościnnych zwrotek ale dopiero w 2008 roku świat mógł usłyszeć jego pierwszy longplay noszący tytuł „NIE DO OPANOWANIA”. Płyta w limitowanej edycji zawitała w odtwarzaczach fanów dobrej muzyki i jest nadal dostępna do ściągnięcia z sieci. Promują ją dwa wideoklipy do numeru „Psst psst” będącego swojego rodzaju hołdem dla writerów oraz „Na pełnych obrotach”. Kita zagrał wiele udanych, energicznych koncertów promujących tą płytę w wielu miastach Polski. 
W obecnej chwili razem z beatmakerem Michaleiem oraz Indo (MC krakowskiej ekipy Gadabit) pracuje nad ukończeniem projektu FLARA, który „niebawem uderzy z twoich głośników”.
Klipy:
Psst Psst - http://youtu.be/572FahBN8X4
Na pełnych obrotach / Stąpam (ft. K. Szolms) - http://youtu.be/E82B6ktDlpc
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:15:52
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html