Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prof. Andrzej Nowak krytycznie i gorzko o reakcji największej partii opozycyjnej na ostatnie wydarzenia w kraju    -   04/2/2012
Porażki Tuska ujawniają słabość ... PiS
Tydzień temu w Tarnowie na zaproszenie Klubu Odkrywców Historii gościł znany historyk, znawca dziejów Europy Wschodniej i sowietolog prof. Andrzej Nowak. Profesora, jako popularnego komentatora życia publicznego i szefa konserwatywnej redakcji dwumiesięcznika polityczno-kulturalnego "Arcana", zapytaliśmy w trakcie dyskusji o jego ocenę aktualnej sytuacji wewnętrznej w kraju. Zachęcamy do wysłuchania odpowiedzi profesora...

Czy w niekończącym się paśmie tegorocznych wpadek i porażek rządu jego oponenci mogą szukać powodów do optymizmu ? - pyta Piotr Dziża. Posłuchaj odpowiedzi prof. A.Nowaka :

Ogloszenie

Zapisu video niezwykle interesującego wykładu profesora w Tarnowie oraz pełnego zapisu audio późniejszej dyskusji z udziałem publiczności można się spodziewać na naszych stronach w niedzielę 4 lutego.

PD
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 13)Dodaj komentarz
(04-02-2012) Ewa :
święta racja niestety tusk może robić największe głupstwa a nawet przekręty bo i tak w polsce teraz nie ma alternatywy. wyć się chce !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-02-2012) MAFIOSO :
Bardzo proszę o korektę daty udostępnienia zapisu video, aby jakiś członek internetowego „plemienia z podrodziny nornikowatych”, uszczypliwym wpisem nie pokpił powagi spraw poruszonych przez Pana profesora.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-02-2012) do powyżej :
MAFIOSO =SMAFIOO=MOSIEK znowu zabierasz zbytecznie głos.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-02-2012) MAFIOSO :
A jednak nie myliłem się w swych obawach. Najwidoczniej też ‘komuś’ bardzo zależy, aby udostępnienie ww. zapisu video odbyło się w niedzielę 4 lutego, co w najbliższej przyszłości wypada dopiero w 2018 roku? Ja bym wolał udostępnienie w najbliższą niedzielę, aby – ku ‘zadowoleniu’ @do powyżej - wcale nie zbytecznie móc zabrać głos.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) wolf :
Tu jest pełen zapis video: http://youtu.be/XVguDZX77gk

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) alap :
Ewa, Ty jesteś alternatywą. Nie wyj, lecz weź się w garść i do dzieła. Zmieniaj Polskę! Zacznij pod siebie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) MAFIOSO :
Wilku, no tak, ale na stronie inTARnet.pl zamieszcza się przycisk „tu możesz pobrać ten plik”, i wówczas Cyfryzacja może skoczyć na kant. Chciałbym sobie ściągnąć ten plik, aby oglądnąć go w wolnym czasie, zanim zniknie z sieci. Ciekawe, czy sprzedano prawa do rozpowszechniana tego materiału dla YouTube. Profesor Nowak wszak jest osobą bardzo znaną, ale raczej nie publiczną. Poza tym każdy z czegoś żyć musi. Ja wszedłem na YouTube, przy okazji zerknąłem w reklamy (generalnie totalnie nie cierpię reklamy Rutinacea max - szkodzi mi zajebiście), których na inTARnet.pl też nie brakuje. Poza tym wpis Wolf, w którym zawarto link, chyba też rodzi wątpliwości prawne co do zgodności z prawem. Ja tam czekam dalej, aby za oglądanie być może nielegalnej kopii :( nie odcięto mnie od sieci. No chyba, że ten Portal udostępni ten materiał dopiero za sześć lat!, to poczekam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) wolf :
@MAFIOSO Ten filmik na youtube zamieścił jeden z organizatorów tego spotkania Pan Orłowski, więc można oglądać bez strachu że o 6.00 wpadną do domu razem z drzwiami funkcjonariusze reżimu :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) do powyżej :
Dzięki za informację, jednakże dla pełnej jasności sprawy pożądana byłaby informacja od przedstawiciela tego Portalu, gdyż materiał na tamtym Portalu jakościowo pozostawia wiele do życzenia (być może taki jest). Łeb mały i zwoje się prostują, aby to internetowe szaleństwo ogarnąć. Chciałem przy okazji do-zapytać: Czy z YouTube mogę sobie ściągnąć plik na twardziela? Jeśli uzyskam wiarygodną informację, to z radości pójdę na dłuższy, niedzielny spacer. Swoją drogą jak Ci zwykli Rosjanie z Syberii wytrzymują te Ich minus pięćdziesiąt w cieniu. Pełny szacun dla Nich. Pozdrawiam. MAFIOSO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) barman :
gdyby pan nowak byl zwolennikiem pis to by tak nie mowil nie zna programu pis i tylko szkodzi tej parti niech lepiej sledzi i pomaga a nie przeszkadza

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2012) ma rację :
niestety ten gość ma racje. W gminie Tarnów rzadzi Kozioł z PiSu a zastepcę ma z SLD, w gminie Ryglice rządzi osoba co dostała poparcie PiSu a na zastepce zwięła sobie męża tej zastepczyni z gminy Tarnów z SLD. Przed ostatnimi wyborami kandydata PSL Kosiniaka-Kamysza poparła członkini PiSu , dyrektorka Anna Czech. No to jak ten PiS ma wygrywać wybory ? Jak przeciwstawić sie PO i Tuskowi ? Kto w końcu tym PiSem rządzi?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2012) gdzie jest? :
To gdzie jest szef struktur i co robi w tej sytuacji poseł Czesak? No co robi skoro do tej pory nic w tej sprawie nie zrobił?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2012) bartek :
kochani zwolennicy platformy dlaczego tak nienawidzicie ludzi z pisu dlaczego ich obrazacie opamietajcie sie czy warto przyznajcie sie ze zle glosowaliscie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl